Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony - vélemények, kritkikák

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
A személyzet kedves, figyelmes és udvarias volt. A szoba és a szálloda tiszta, igényesen kialakított. A szobában jó meleg volt, ami számunkra nagyon fontos. Az étkezés svédasztalos, vagyis bőséges a választék. A pincérek ahogy valami elfogyott, rögtön utána töltöttek mindent. A környezet, a park csendes, hatalmas fákkal, ahol jókat lehet sétálni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
A szállás nagyon tetszett: a klasszicista stílusú ,felújított kastély a több hektáros ,ősfás parkkal körülvéve igazi relaxációs helyszín. Az őszi napsütés, csend, jó levegő és madárcsicsergés csak fokozta a pihenés élményét. A személyzet kedves, udvarias, egyéni kéréseinket is készséggel teljesítette(pl hangulatlámpa a szobába)
Az étterem stílusosan berendezett, a svédasztalos ellátás bő választékú, az ételek helyi specialitásokat is tartalmaztak.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Kedves, segítőkész személyzet, csendes, nyugodt környezet, remek wellness részleg. Ideális hely a pihenésre, de a környék alkalmat kínál tartalmas kirándulásokra is. Bőséges, ízletes büfé reggeli és vacsora. Egy apró észrevétel: ha a kevesebb vendég miatt menü vacsora van, talán szerencsésebb lenne, ha a főételből lehetne kettő közül választani.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
A gyorsuló világot elhagyva egy forgalomtól teljesen elzárt, csodálatos ősparkba érkezve látja meg az utazó a felújított Majtáth kastélyt, a Főnix Med Wellness és Egészségszállodát. S bár a parkolóból a recepció táblát követve nem az impozáns rózsakertes, szökőkutas főbejárathoz jutunk, hanem egy oldal bejárathoz, belépve érzékeljük a külcsínyhoz tökéletesen illesztett belbecset.
Válasz az értékelésre - 2017. október 13.
Kedves Vendégünk!
Részletes leírását köszönjük! Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük!
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben egy igazi mesebeli kastély. Gyönyörűen felújították, csillog-villog minden, ragyogó tisztaság mindenhol. A kastélyhoz hatalmas park tartozik, nagy halastóval, jókat lehet sétálni. A szobánk nagyon kényelmes volt, kilátással a parkra. Megérkezésünk után a recepciós hölgy körbevezetett minket, mindent megmutatott és a személyzetnek is bemutatott minket.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Húsvéti teljes ünnep helyett mi évek óta húsvét hétfőn utazunk és ez nálunk bevált. Most meglepve tapasztaltuk, hogy ebben a hatalmas épületben csak ketten vagyunk vendégek. A recepciós hölgy mindent megmutatott ettől kezdve vártuk a vacsorát mert eltelt a nap. A vacsora elképesztően hiányos volt én egy tányér nyers salátát kaptam néhány csirke falattal a párom rakott karfiolt A leves egységes volt nagyon kevés.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
A csitári hegyek (dombok) alatt, igazi nyugalom szigete a hely. Ragyogó tisztaság, semmi lelakottság, vízkő, penész stb. Kényelmes szoba fejedelmi ággyal. Remek wellness, ahol ki kell próbálni a vízi kerékpáros tornát. A személyzet kedves, figyelmes és az étteremből is ki lehet vinni az ételt, akár a szobába is, ami egyáltalán nem szokás hotelekben.

Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.325,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, masszázsfotel és a szalonjátékok használatával, vízi tornával, szobai bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, piknik csomaggal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korlátlan kerékpár használattal, szalonjátékokkal, parkolással
2021.06.06. - 2021.09.05.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.247,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, túrákkal, belépőkkel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.368,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.05.30-ig
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.10.31-ig
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szalonjátékok használatával, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX