Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony, Kórház u. 1.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony a térképen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony értékelése:

1. helyezett az 1 nógrádgárdonyi szállás közül

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony bemutatkozása

A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit. Budapesttől alig egy órányira, egy festői, nógrádgárdonyi falucskában található a kastély, amit az 1800-as évek végén először a gróf Zichy-Majláth család fedezett fel. Ezt az örökséget élesztették újra a kastélyban és a hozzá kapcsolódó Kulcsár-Házban. A tradíció és a modern világ harmonikus összhangja vár itt Önre, családias vendéglátással.

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony képei

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony vélemények

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt öt kellemes napot. A szoba meglehetősen kicsi és kissé sötét, a hirdetett csomagban levő szobák 15 négyzetméteres petit szobák, de a standard szoba is csak 17 nm. Egy hűtőszekrény jól jött volna, de be se nagyon férne. A tévében sok német adó, magyar adók közül még a Duna TV sem jött be.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
A kastélyszálló a parkkal nagyon szép és rendezett. Jó a szobák kialakítása, bár egy kis hűtő jó szolgálatot tenne. A szolgáltatások szintje lehetővé teszi, hogy akár egy hetet is eltölthet itt az ember, anélkül, hogy ki sem mozdul a szálláshelyről. Az ételek változatosak, ízletesek, egyszerűen kitűnő a konyhájuk! Köszönhető ez a nagyszerű séfnek!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Nagyon szép, nyugodt környezetben lévő igazi "mesekastély". A nagy parkban a hatalmas és ritkaságnak számító fák árnyékában jólesik egy kis séta, amire szükség is van a nagyon jóízű, bőséges és változatos vacsora után. A wellness nagyon jó, ügyes megoldás a nyitható oldalfal, így nagy melegben sincs üvegház érzés.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
Knekató TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastély és környéke rendkívül csendes, pihenésre mindenféleképpen alkalmas helyszín. A személyzet kedves, talán csak a pincér volt túlságosan közvetlen, némelyik kicsit sok volt néha. Az ételek nagyon ízletesek és gusztusosak voltak. A szoba tágas és kényelmes volt. A Wellness részlegben a medence vize hideg volt, így én a fürdést ki is hagytam, még a jakuzzi vize sem volt elég meleg.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A szálloda szép és tiszta. A szoba kicsi, csak alvásra használható. Lehetne benne nagyobb polcos szekrény a ruháknak. Az étterem jó, a szálloda méretéhez képest megfelelő választékkal. A személyzet udvarias és segítőkész. Nem a szálloda hibája, de az odavezető út
minősége katasztrófális.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A megközelitése kritikán aluli, aki este utazna ide, inkább várjon reggelig! Az út minőségére nincs szó! De erről nyilván nem a szálloda tehet! Gyönyörü ősparkban csodálatosan felújitott kastély! A recepciós hölgy aki fogadott nagyon kedves barátságos és segitőkész volt, mindent megmutatott és elmondott. A szoba és a fürdőszoba tisztasága kifogástalan.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Szép környezetben, szép szállodában töltöttunk el pár napot. Finom volt a vacsora, kedves, segítőkész a személyzet. A wellness is szép és és jók a kezelések, pl. Vizitorna,masszázs. Jót pinpongoztunk. A délutáni tea és sütemény kedves gesztus és a hűvös időben jó ötlet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyszerű kikapcsolódás volt számunkra a Főnix-ben eltöltött hétvége. A gyönyörű környéken és környezetben a borús idő ellenére nagyon jókat lehetett sétálni, kirándulni. A szálloda legnagyobb erőssége a welness részleg. Tényleg minden igényt kielégítő az uszodája, a jakuzzi és a szauna is. A szoba kényelmes, és külön tetszett, hogy sok rakodóhellyel van ellátva.
Válasz az értékelésre - 2018. január 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét! Elnézésüket kérjük, ha az étel színvonalával nem voltak elégedettek. Azon dolgozunk, hogy minél jobb minőségű szolgáltatásokkal tudjuk vendégeinket ellátni, ennek az emberi része mindig a nehezebb.
Üdvözlettel:
Kaszás Ildikó
Értékesítés és marketing
Kaszás Ildikó (Főnix Medical Wellness Resort)

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A személyzeten látszik az igyekezet, hogy profi 4*-os szállodájuk legyen az igényes, idősebb vendégkörnek, akik értékelik a gyerekmentes nyugalmat. A vacsoramenü választéka és minősége 2*. A sales manager hölgynek is elmondtuk=a recepció a főbejárathoz kívánkozik, ahol a vendégek az autóból gyorsan ki-be tudnának rakodni majd a pakolóba állnak.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Húsvéti teljes ünnep helyett mi évek óta húsvét hétfőn utazunk és ez nálunk bevált. Most meglepve tapasztaltuk, hogy ebben a hatalmas épületben csak ketten vagyunk vendégek. A recepciós hölgy mindent megmutatott ettől kezdve vártuk a vacsorát mert eltelt a nap. A vacsora elképesztően hiányos volt én egy tányér nyers salátát kaptam néhány csirke falattal a párom rakott karfiolt A leves egységes volt nagyon kevés.

Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.325,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, masszázsfotel és a szalonjátékok használatával, vízi tornával, szobai bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, piknik csomaggal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korlátlan kerékpár használattal, szalonjátékokkal, parkolással
2021.06.06. - 2021.09.05.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.143 - 55.566,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.247,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, túrákkal, belépőkkel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 33.549,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.19-ig
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szalonjátékok használatával, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig

Szállodák Nógrádgárdony környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

NógrádgárdonyX