A Kozárdi Kamra nem véletlen, uticél volt, a kérdés csak az lehetett, hogy mikor érek oda? Ráadásul előtte beszélgettem a cserhátszentiváni plébánossal is erről a helyről, hát még jobban motivált. Csorogtam hát az etető felé, mögöttem a helyi busz tolta a faromat, mert csak nézelődtem, forgattam...
A kiszolgálás szörnyű volt, itélkeztek és rengeteg negatívumot hozzávágtak a fejünkhöz. Hangosan kinyílvánították véleményüket ami csak sértő volt és nevetgéltek. Szerintem egy kiszolgálásnak egyátalán nem így kéne működnie.
Egy esős napon érkeztünk a Faluhely majorba. Nagy terveink voltak egy kis kirándulásra a major területen, de a folyamatosan zuhogó eső (amit a helyiek már nagyon vártak) ezt a programunkat keresztül húzta. Így csak a kertből esernyő alól gyönyörködtünk a környező gombok lágy vonulatában, és a...