4,6
a 7 nyírbátori étterem közül
kávézó - kávéház
Csekő Kávéház Nyírbátor

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
All inclusive
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Csekő Kávéház Nyírbátor vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Bár a hely elsősorban cukrászati termékeiről, hatalmas sütemény-, torta-kínálatáról híres és népszerű, mi ebédelni tértünk be, és elégedettek voltunk azzal, amit választottunk. Jót ettünk! Bizarr, de éppenséggel a tortaszelet nem volt jó, amit desszertként kipróbáltam: a chia-magos pina colada torta tésztája szárazon porlott és az egész készítmény ízetlen volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
Ha a környéken járunk, mindig bűnbe esünk, és betérünk ebbe az elegáns cukrászdába, mely a főút mellett, jól megközelíthető helyen található. Bőséges kínálatuk van, az ember alig tud választani a finomabbnál finomabb sütemények közül. Akárhányszor jártunk a cukrászdában, mindig telt ház volt, de megéri kivárni a sort.
Csekő Kávéház Nyírbátor - Egyéb
Kiváló 2016. május 17., csoporttal járt itt
Minden mi szem-szájnak ingere itt megtalálható.
Bőséges a választék süteményből és fagylaltból egyaránt.
Külön örültem,hogy gondoltak azokra is , akik cukor mentes termékeket szeretnének.
Kiváló 2016. január 26.barátokkal járt itt
Nyírbátori lévén elég sokszor megfordulok a Csekő Kávéházban már gyerekkorom óta. Leginkább a fagyikat imádjuk, mindig komoly fejtörést okos, hogy milyen ízeket válasszunk. Szülinapok során innen rendeljük a tortát és itt ettem a legfinomabb Mákos Marcit. A pizzaválaszték is kiváló, a tészta finom és megfelelő vastagságú. Mindig teltház van, de megéri beállni a sorba. Hajrá, így tovább!
Csekő Kávéház Nyírbátor - Étel/ital
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Átutazóban álltunk meg ebédelni. Egy kis hangulatos, boxokkal felépített belterű étterem, egyeben egy komoly kínálatot felvonultató cukrászdával. A fagyi és süti kínálat átlagon felüli. Tényleg a bőség zavara volt, alig tudtunk dűlőre jutni, mit is együnk. Az étterem rész is jó volt.
2015. április 14.a párjával járt itt
Tavaszi wellness Nyírbátorban, ismerkedés a Báthoriak történelmével és közben a kegyes időjárás jóvoltából fagylaltozás, süteményevés. A Csekő kávéházra esett a választás, mivel ott találtunk többféle diabetikus süteményt és fagyit is. Nem csupán gyönyörű kivitelezésű, de nagyon finom sütemények, így naponta visszatértünk.