Csekő Kávéház Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Bajcsy-Zsilinszky u. 62.

Csekő Kávéház Nyírbátor a térképen

Szállások Nyírbátor városában
Wellness csomagok Nyírbátor városában

Csekő Kávéház Nyírbátor vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Bár a hely elsősorban cukrászati termékeiről, hatalmas sütemény-, torta-kínálatáról híres és népszerű, mi ebédelni tértünk be, és elégedettek voltunk azzal, amit választottunk. Jót ettünk! Bizarr, de éppenséggel a tortaszelet nem volt jó, amit desszertként kipróbáltam: a chia-magos pina colada torta tésztája szárazon porlott és az egész készítmény ízetlen volt.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Ha a környéken járunk, mindig bűnbe esünk, és betérünk ebbe az elegáns cukrászdába, mely a főút mellett, jól megközelíthető helyen található. Bőséges kínálatuk van, az ember alig tud választani a finomabbnál finomabb sütemények közül. Akárhányszor jártunk a cukrászdában, mindig telt ház volt, de megéri kivárni a sort.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Minden mi szem-szájnak ingere itt megtalálható.
Bőséges a választék süteményből és fagylaltból egyaránt.
Külön örültem,hogy gondoltak azokra is , akik cukor mentes termékeket szeretnének.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyírbátori lévén elég sokszor megfordulok a Csekő Kávéházban már gyerekkorom óta. Leginkább a fagyikat imádjuk, mindig komoly fejtörést okos, hogy milyen ízeket válasszunk. Szülinapok során innen rendeljük a tortát és itt ettem a legfinomabb Mákos Marcit. A pizzaválaszték is kiváló, a tészta finom és megfelelő vastagságú. Mindig teltház van, de megéri beállni a sorba.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban álltunk meg ebédelni. Egy kis hangulatos, boxokkal felépített belterű étterem, egyeben egy komoly kínálatot felvonultató cukrászdával. A fagyi és süti kínálat átlagon felüli. Tényleg a bőség zavara volt, alig tudtunk dűlőre jutni, mit is együnk. Az étterem rész is jó volt.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 14.
Tavaszi wellness Nyírbátorban, ismerkedés a Báthoriak történelmével és közben a kegyes időjárás jóvoltából fagylaltozás, süteményevés. A Csekő kávéházra esett a választás, mivel ott találtunk többféle diabetikus süteményt és fagyit is. Nem csupán gyönyörű kivitelezésű, de nagyon finom sütemények, így naponta visszatértünk.

Legnépszerűbb csomagok Nyírbátorban és környékén
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, soft italcsomag szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Európa Panzió
Mátészalka
2 nap/1 éjszaka 5.650 - 6.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.22. - 2021.12.31.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2022.02.24.
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 29.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, kézműves foglalkozásokkal, wellness és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.075,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.998 - 8.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2021.12.31.

Szállodák Nyírbátor környékén
Erdőspuszta Club Hotel Nyírbátor
Hotel Divinus Nyírbátor
Nyári élmények (min. 4 éj)
Húsvéti pillanatok (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül

Csekő Kávéház NyírbátorX