Csekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza

3,9
a 112 nyíregyházi étterem közül
gyorsétterem, kávézó - kávéház
Csekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza
Csekő Kávéház & Gyorsétterem NyíregyházaCsekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Csekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2022. szeptember 27.családjával járt itt
Bár nem csak édességek, sütemények kaphatók, hanem melegételek is, és azok is nagyon finomak és minőségi termékek, most az itt kapható cukrászételekről írok értékelést. Hosszú évek óta ha a családtagjaimnak névnapja, születésnapja van, akkor mindig itt veszünk cukrásztermékeket, tortát, süteményt.
Szörnyű 2018. május 6.egyedül járt itt
Vendégeket vártam, de sütni nem volt kedvem, ezért elmentem a Csekőbe. Korábban elég sokat jártam ide, vagy a nyírbátori részlegükbe, akár ebédelni, akár süteményt vásárolni. 2 fajta süteményt választottam az egyik a Mákos Marci volt, ami a kedvencem, és máshol nemigen lehet kapni. Évekkel ezelőtt Nyírbátorban kóstoltam, s azóta rendszeresen vásároltam.
Kiváló 2017. június 7.családjával járt itt
Véleményem szerint a legjobb nyíregyházi cukrászda. A megközelítése egyszerű, a belvárostól nem messze található. Parkolóhelyet nehéz találni. A kínálat hatalamas és friss, nem utolsó sorban pedig finom. :) Isteni a sajttortájuk. A belső rész nagy, mindig lehet helyet találni. Jó időben a külső terasz is működik.
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Menüs rendszerű étkezés, ami nem is menü, hanem lehet választani az előre elkészített ételek közül,ami látványpult mögül választható, tehát akinek nem tetszik a látványa a pult mögött az mást választ. Sokan voltak, a rendelkezésre álló parkoló nem is volt elég. A kiszolgálás gyors és kedves, a választék jó, az árak 1000 Ft alatt vannak.
2015. május 16., kollégákkal járt itt
A Csekő Kávéház láncolat 3 egységből áll, Nyíregyháza mellett Nyírbátorban és Mátészalkán is működnek, egy családi vállalkozásról van szó. A nyíregyházi étterem a város északi részén, a Bujtosi-tó közelében, egy társasház saroképület aljában kapott helyett.
Csekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza - Külső képCsekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza - Külső képCsekő Kávéház & Gyorsétterem Nyíregyháza - Külső kép