John's Pub & Restaurant Nyíregyháza

John's Pub & Restaurant Nyíregyháza
John's Pub & Restaurant NyíregyházaJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza
John's Pub & Restaurant NyíregyházaJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza

John's Pub & Restaurant Nyíregyháza bemutatkozása

A John's Pub & Restaurant Nyíregyháza belvárosában az új sétálóutca közepén, az egykori híres Tokaji Borozó helyén található.
A country és angol pub ötvözetét idéző étterem 2008 júniusában nyitotta meg kapuit. Az étterem 60 fő befogadására képes, ami nyáron 40 fős, sétáló utcába nyíló virágos terasszal bővül.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

John's Pub & Restaurant Nyíregyháza vélemények

Gyenge 2017. október 8.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk itt. A kért 2 személyes tál ami mellesleg közel 6 ezer forint volt hiányzott az egyik felsorolt tétel ami az étlapon volt. A pincérhölgy közölte a többiből többet kapunk. Igen kaptunk 2 db rántott sajtot,2 nagyobb karfiolt,és 2 darab párizsi szeletet, és sok-sok rizst és sült krumplit.
Szörnyű 2017. május 7.a párjával járt itt
Többé nem megyünk erre a helyre vacsorázni, a sertéshúsból nyomásra vér folyt. Visszaküldtem azzal a kéréssel, hogy JÓL süssék át, mire visszakaptam rózsaszín állapotban. Igazából még elnézést sem kértek a kellemetlenségért, majdnem tőlem várták ezt a gesztust, amiért plusz munkát adok nekik.
Szörnyű 2015. szeptember 4.barátokkal járt itt
Belépéskor a pincérek tátott szájjal bambulnak a monitorokra . Köszöntünk nekik . Ahogy az alkalmatlan pincérnő visszaszól a vendégnek az felháborító ,csak háttal visszanyög valamit bosszankodva . Ekkor kellett volna elmennünk . A leves olyan híg,hogy az már vicc (visszaküldve). És 40 percet vártunk erre.
2015. május 16., kollégákkal járt itt
Nyíregyházi kollégáink elsőként a St. John's Pub felkeresését ajánlották, amikor ebédmenü iránt érdeklődtünk. A Belvárosban a Fő utcán könnyen megközelíthető, központi helyen van az étterem, amely hétköznapokon kedvező ebéd menüt kínál.
John's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Külső képJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Külső képJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Külső képJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Külső képJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - BelsőJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - BelsőJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - BelsőJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Étel/italJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Étel/italJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Étel/italJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Külső képJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Étlap/itallapJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Külső kép
2015. április 2.barátokkal járt itt
A St John pubban voltunk pár éve, alapvetően korrekt fősodratú ételeket kaptunk, gigantikus adagokat, elfogadható áron. Kár, hogy pangasiust adtak harcsa helyett, ez nagyon nem szép dolog, ki tudja, talán ma már nem teszik azt. Most egy hosszú nap lecsengetéseként tértünk be ebbe a hangulatos, otthonos, autentikus pub-ba, meginni egy zárósört.
John's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Étel/italJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - BelsőJohn's Pub & Restaurant Nyíregyháza - Étlap/itallap
Gyenge 2014. június 5.a párjával járt itt
Maga a hely hangulatos, igényes kialakítású, de az étel nem a legjobb, mondhatnám, hogy ehetetlen volt. Már harmadszor jártam ezen a helyen úgy, hogy a sertéshús megvágva vért eresztett, a másik szelet ehetőbb volt, de az is rózsaszín volt belül. Mindannyiszor visszaküldtem, hogy süssék át jobban, legutóbb még másodjára sem sikerült megsütni.
John's Pub & Restaurant Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaDózsa György u. 7.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • napi menü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: country, jazz, nemzetközi slágerek
1800 Ft (kb. ár)
Cseh sörök, Német-osztrák sörök, Búzasör