Lugas Szálloda Étterem Nyíregyháza

Lugas Szálloda Étterem Nyíregyháza
Lugas Szálloda Étterem NyíregyházaLugas Szálloda Étterem Nyíregyháza
Lugas Szálloda Étterem NyíregyházaLugas Szálloda Étterem Nyíregyháza

Lugas Szálloda Étterem Nyíregyháza bemutatkozása

Szállodánk csendes kertvárosi környezetben helyezkedik el, távol a város zajától, de mégis minden elérhető és könnyen megközelíthető. A négycsillagos besorolású komplexum első osztályú szolgáltatásokat kínál üzletemberek és turisták számára egyaránt. Az egész létesítmény légkondicionált, internet csatlakozási lehetőséggel lefedett.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Lugas Szálloda Étterem Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Már két alkalommal vettünk részt a szálloda éttermének vasárnapi büféebédjén külső vendégként. Nagyon szerettük, széles a választék, kedves a kiszolgálás, tiszta és ami nekünk a legvonzóbb két kisgyerekkel, egy játszósarok van az étterem sarkában kialakítva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Keresztlányomat leptük meg névnapjára,és itt vacsoráztunk. Nagyon meg vagyunk elégedve a kiszolgálással. Választhattunk étlapról vagy svéd asztalos vacsora közül,ami nagyon tetszett. Nagyon választékos ételek voltak,mindenki talált magának. Hatalmas adagok a gyerek adagok is,elég bőségesek. Sütemény választék is volt bőven ,és finomak is volta. Ha erre járunk biztos ide jövünk újra.
Kiváló 2016. július 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves barátságos hely ès emberek kiváló kiszolgálas ètelek nagyon finomak több választèkkal.Kisgyermekes családkènt nagyon jól èreztük magunkat.Mindenkinek ajálani tudom.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2015. április 2.barátokkal járt itt
A magyar gasztronómiában van két vonal. Az egyik az újító, a modern technológiai vívmányokat integráló, szezonalitásra, néhol regionalitásra figyelő, kreatív irányzat, ez az MGE, a Molnár B Tamás féle társaság.
Lugas Szálloda Étterem Nyíregyháza - Étel/italLugas Szálloda Étterem Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
Nyugodt környezetben van, távol a város zajától. Nagyon szép, tágas, világos étterem. Nagyszerű ételek, udvarias kiszolgálás.
Az étteremből be lehet látni a fürdő részlegbe, az embernek az az érzése, hogy ebéd után milyen jó is lenne egyet csobbanni.
Soha nem zsúfolt, így nem kell sokat várni az ételekre. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Nyíregyházán jár.
Lugas Szálloda Étterem Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaPrága u. 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • billiárd, darts • bowling • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi