Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van,az egyetlen pozitívum hogy naponta többször is be tudtunk menni az állatkertbe,mert közvetlen bejárat található a hotelből,de ezen kivűl sajnos semmi gyerekbarát dolgot nem tapasztaltunk. A reggeli silány,inkább hasonlít egy menzára az iskolában.
Átlagos 2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt el barátainkkal. A szállás és az árban fel nem tüntetett, ám de kötelező. reggeli átlagos volt. Ez utőbbi estében mindkét nap ugyanazt kaptuk. A hotel elhelyezkedése viszont nagyon szép. Az állatpark és a tó remek kikapcsolódást nyújtott. A személyzet segítőkész volt. Hiányoltuk, hogy üdítőt, kávét csak automatákból tudtuk beszerezni.
Gyenge 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Hatalmas csalódás volt. 2015 februárban sikerült 1 azaz 1 éjszakát foglalnom AUGUSZTUSra. Akkor még nem tudtam, hogy szerencsére csak 1 éjszakát. . Egy állatkertre néző, családi szobát kértem. Ezzel szemben a februári foglalás ellenére egy tóra néző, forgalmas, utcai, bejárat és a kijelölt dohányzóhely fölötti szobát kaptunk.
Gyenge 2015. június 8.gyerekekkel járt itt
Lássuk a valóságot. . . A hotel weblapján van némi csúsztatás, mégpedig az, hogy joggal hihetjük azt, hogy a hotel az állatkertben van, így az ablakunkon kinézve állatokat láthatunk. Nos nem. Bár van néhány szoba, ahonnan lehet, hogy lehet állatokat látni , de a mi szobánk a tóra nézett, és erről a foglaláskor nem kaptunk tájékoztatást, továbbá az állatkert szélétől legalább 50 méter a szálló.
Szörnyű 2017. július 27.gyerekekkel járt itt
Hol is kezdjem, mielőtt végigolvasnád kedves szállás kereső, javaslom állatkerti látogatásod tervezett alkalmával keress más szállást. . . El is magyaráznám miért. . . Még januárban foglaltuk le ezt a 2 napot, /ennek mondjuk nincs jelentősége :)/ szóval elég az hogy miután megérkeztünk a szállásra , és kinyitották az ajtót mellbevágóan erős BOGÁR SZAG fogadott, ami iszonyatosan büdös volt!
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Belső