Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly annyira bejött az állatkert és ez a szállás is, hogy egyértelmű volt, visszatérünk. 1 év alatt nem sok minden változott, szerencsére! Ugyanabban a szobában voltunk, mivel itt férünk el kényelmesen 5-en. A Fehér tigris lakosztály a földszinten van (a szobák többsége az 1.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - KörnyékHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - EgyébHotel Dzsungel Nyíregyháza - Szobák
Kiváló 2018. július 21.a párjával járt itt
Nos. . . , először jártunk a hotel dzsungelben. Mi a véleményem? Tök jóóóó! ! ! A szobák felszereltsége bőven megfelel, tisztaság van, kényelmesek az ágyak, hihetetlenül segítőkész a személyzet (semmiért nem húzgálják a szájukat), a reggeli bőséges és finom, az állatpark fantasztikus és még sorolhatnám naphosszat, akkor sem érnék a végére.
Kiváló 2016. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
6 éve minden nyáron vissza térünk a hotel dzsungelbe 3-4-éjszakára. Idén úgy döntöttünk a családdal, hogy egy hétre megyünk és lakosztályt foglalunk. Mivel az állatparkban minden évben van valami újdonság, így sajnos 4-5 nap nekünk már nem elég, hogy mindent felfedezzünk.
Gyenge 2015. június 8.gyerekekkel járt itt
Lássuk a valóságot. . . A hotel weblapján van némi csúsztatás, mégpedig az, hogy joggal hihetjük azt, hogy a hotel az állatkertben van, így az ablakunkon kinézve állatokat láthatunk. Nos nem. Bár van néhány szoba, ahonnan lehet, hogy lehet állatokat látni , de a mi szobánk a tóra nézett, és erről a foglaláskor nem kaptunk tájékoztatást, továbbá az állatkert szélétől legalább 50 méter a szálló.
Kiváló 2014. szeptember 8.családjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk el itt, mindenkinek csak ajánlani tudom :-). A szálloda egyedi, a berendezés is nagyon tetszik (főleg a nagy teremben, ahol a szobákba lehet feljutni :-) ). Külön jó pont, hogy annak aki ott száll meg, nem kell belépőjegyet venni az állatkertbe, ki-be sétálhat szabadon, ráadásul a hivatalos zárás után is még bent lehet lenni. Nekünk nagyon bejött, biztosan visszamegyünk még :-).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
2018. év elején foglaltunk 2 éjszakára a nyári időszakra. Nekünk az állatpark volt a lényeg, de a szálloda olyan jó helyen van, hogy onnan a sóstói programok, látványosságok, szinte sétálva is elérhetőek. Az épület talán irodaház lehetett valamikor, szállodának elég furcsa az elrendezése.
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 5 napot töltöttünk el Nyíregyházán, a nyíregyházi Hotel Dzsungelben. Igen, a hotel nem az Állatpark kellős közepén található, de jó kilátás nyílik magára a parkra, valamint a tóra néző szobák is kellemes látványt nyújtanak. Az épület nagyon hangulatos, az aula olyan akár egy szafari park.
Kiváló 2015. február 23.gyerekekkel járt itt
Egy évvel korábban félnapos kirándulás során ismerkedtünk a nyíregyházi állatkerttel, már akkor felkeltette érdeklődésünket a Dzsungel Hotel világa. A napokban volt szerencsénk két éjszakát ott tölteni egy sarokkádas négyágyasban. A gyerekek tátott szájjal bámulták az aulában látható, megfogható egzotikus állatbőröket, trófeákat.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az egész családnak,de főleg a gyerekek élvezték,hogy a vadaspark területén alszunk,és az állatok hangjára ébredünk! Kedves személyzet és tisztaság várt minket. Horgászati lehetőség a szomszédos tóban külön jó. Egész napos bejárás a parkba,pici gyerekek ebéd utáni sziesztája után,vissza a parkba. Mindenkinek nagyon ajánlom,és még szeptemberben visszatérünk ide mi is.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - Belső
2015. október 25.gyerekekkel járt itt
A nyíregyházi állatkert volt a fő uticélunk és mivel messziről érkeztünk érdemesnek láttuk, hogy egy éjszakára szállást foglaljunk. Nagyon jól tettük, mert 7-8 óra kellett az állatkert megtekintéséhez. Mi ezt így két részletben tudtunk megtenni, mivel a Dzsungel Hotel lehetőséget biztosított az állatkertbe történő "korlátlan" belépésre (benne volt az árban a belépőjegy).