Hotel Pagony Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Újmajor út 14-18.

Hotel Pagony Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Hotel Pagony Nyíregyháza vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Szép, nyugodt hely. Érezhető, ha ideérsz, hogy lelassul minden. Az első pozitívum már a foglaláskor; figyelmeztettek, hogy szombaton éjszaka esküvő lesz, ami zajjal jár (nekünk ez azért +, mert volt olyan hely, ahol nem így történt. . . ). Nagyszerű ötletek jellemzik pl.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Alapvetően egy jó, nyugalmas hely. A szobák berendezése kényelmes, igényes. A szálloda minden része tiszta, rendezett. A konyhája is megfelelő, az ételválaszték elégséges, a vacsora kifejezetten jó volt, . A szálloda környezete kifejezetten kellemes, gyerekeseknek is ajánlható. Aki szereti a lovakat, az itt jól fogja magát érezni. A wellness lehetne nagyobb is.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 23.
Vigyázzon aki megy a wellnesst használhatják a dolgozók családtagjai Mi ilyenbe futottunk bele nem kívánom ellenségemnek sem Bár eljöttünk volna és nem bosszankodtunk volna drága pénzért Amúgy is kicsi nagyon kevés a nyugágy is Élménymedence nem volt bekapcsolva csak ha a saját dolgozó kérte akkor láttuk hogy van Reklamálásnál szállóvendégek voltak

atiboy76 TOP szállásértékelő
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 4.
sajnos ebben a régióban nem sok minden van de ez a szálloda minden igényt ki elégit. kényelmes szobák kellemes étterem rendkívül tiszta és minden igényt ki elégítő wellness! ! ! rég voltam ennyire nyugodt és kulturált minden igényt ki elégítő szállodában. kedvezményes belépő az állatkertbe a szállodán keresztül nincs 1-éjszakás felár mindenkinek csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29.
Sajnos nincs jo velemenyem a helyrol. Oriasi csalodas volt. 5 napot szerettunk volna ott tolteni, de egy ejszaka utan kicsekkoltunk. Maga a szalloda es a szoba szep. Kornyezete rendezett, tiszta es csendes. De az az erzesem a Hotel elveszett az apro reszletekben. Nincs felpanzios ellatasuk. Vacsorara a la carte etlaprol lehet valasztani.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Véleményem szerint Nyíregyháza legszínvonalasabb **** szállodája, kiváló étteremmel, kiszolgálással, konferencia lehetőségekkel, valamint mindezen felül szállóvendégek részére medence, jakuzi, gözkabin és szauna lehetőségén túlmenően szabadtéri programokkal tarkított, lovaglás is biztosított saját állománnyal, anélkül, hogy messzire kellene utazni.

varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 24. - 9 látogató hasznosnak vélte
A sors úgy hozta, hogy karácsony előtt még „becsúszott” egy Nyíregyházi munka. Nincs közel, persze ez relatív. A hotel gyönyörű, modern építésű, de stílusos, kedvesek és figyelmesek a vendéggel, pedig a karácsony két nap múlva esedékes. Az árak elfogadhatóak, sőt kifejezetten kedvezőek, megfizethetőek. Szép a környezet, igaz nincs már meleg.

2012. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. május 29.
A másik nagy kedvencem. :-) Gyönyörű környezet, kellemes hotel és vastag falak. . . . :-) Az étel kitűnő, a személyzet maximálisan a vendégre figyel, a wellness részleg "üdítően kedves". Tetszett, hogy azt csinálhattam, amit akartam - mindenre volt megoldás. És végre pihenhettem, és végre nem kellett más neszezését, szexuális életét hallgatnom (ezért fontos a vastag fal :-), és ez a hotel valóban értem volt.

Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.205 - 15.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Miki Apartmanok & Vendégházak
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Sárga Muskátli Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Anna Vendégház
Villa Toscana
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Muskátli Apartman 2

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

NyíregyházaX