boricska

boricska adatlapja

Regisztráció2014.08.29
Utoljára itt2015.08.28

Átlagos 2015. augusztus 27.családjával járt itt
Iden eloszor voltunk ebben a szallodaban. Erkezesunk elott egy nappal foglaltuk a szobat, igy mar nem jutott idonk eloleget utalni. Mikor megerkeztunk a szallodaba az volt az elso, hogy a teljes arat elore kifizetettek velunk. Meg sosem hallottam ilyenrol. Majd egy papirt is ala kellett irnunk, hogy ha torolkozot akarunk csereltetni, akkor annak kulon dija van.
Kiváló 2014. november 9.gyerekekkel járt itt
Két kisebb gyermekkel jártunk a szállodában. Nagyon szuperul éreztük magunkat. A gyermekeimnek is nagyon tetszett. Bizsu volt a nagy kedvenc es persze a rejtély park is csodálatos. Ami hátrány, hogy a szobákban a konnektorok nincsenek ledugózva, illetve a terasz ajtón kívülről nincs egy fogantyú, így onnan nem zárható.
Kiváló 2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szalloda. Tiszta, szep, tagas szobai vannak. Szemelyzet kedves es segitokesz. Kulon koszonet a bárban dolgozo holgynek, aki kislanyomnak kulon keszitetett csokiba martott tolcsert. Etelek nagyon izletesek voltak. Nincs rossz tapasztalatom a szallodaval kapcsolatban.