Bognár Étterem Ôriszentpéter

Bognár Étterem Ôriszentpéter
Bognár Étterem ÔriszentpéterBognár Étterem Ôriszentpéter
Bognár Étterem ÔriszentpéterBognár Étterem Ôriszentpéter

Bognár Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

AZ Őrség fővárosában ŐRISZENTPÉTEREN ,családias környezetben várjuk Kedves Vendégeinket . Tájjellegű ételeink/dödölle, vasi paprikás pecsanye, tökös-mákos rétes/gasztronomiai élvezete mellett csoportos és családi rendezvények szervezésével állunk az Önök rendelkezésére .

Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Bognár Étterem Ôriszentpéter vélemények

2082
2015. november 6. járt itt
Jó emlékeim vannak az étteremről, többször jártam ott, kisebb-nagyobb társasággal. Mindig meg voltam(unk) elégedve. Én a rántott vargányára emlékszem szívesen dödöllével, de a levesek is háziasak, finomak. Semmi rosszat nem tudnék a személyzetre mondani, gondtalan időtöltés volt, szép helyen. Jó parkolási lehetőség van a ház előtt, könnyen megtalálható a hely.
Bognár Étterem Ôriszentpéter - EgyébBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - Étel/italBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - Étel/italBognár Étterem Ôriszentpéter - Étel/italBognár Étterem Ôriszentpéter - MosdóBognár Étterem Ôriszentpéter - MosdóBognár Étterem Ôriszentpéter - MosdóBognár Étterem Ôriszentpéter - BelsőBognár Étterem Ôriszentpéter - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 2. járt itt
Sziasztok !
Azt mondják az ember nem változik csak alakul. Nekem sikerült megmaradnom a legjobbnál. . . az pedig a Pejsli. Levesnek leves de mégis több (a gulyás felejtős, a jó balatoni halászlé konkurencia lehet). Amint meglátom az "Őrség fővárosát" ide be kell térnem, és még nem csalódtam. És ami a fő utána elég egy tökös-mákos rétes. Kis örömök az életben. . .
Kiváló 2015. július 21.a párjával járt itt
Kedves személyzet, nagyon finom ételek, és óriás adagok. Mindenkinek bátran ajánljuk. Szép kártyát elfogadnak.
Gyenge 2015. május 25., csoporttal járt itt
Csoportos kirándulás volt. Előre megrendeltük az étel, ettől függetlenül 40 perc volt amíg megkérdezték mit szeretnénk. Borsó levest és Vasi pecsenyét kértünk az asztalnál hárman is. A borsó levesnek semmi köze nem volt a borsó leveshez, hanem húsleves borsóval.
2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Szállásadónk ajánlotta a Bognár éttermet, mert szerettünk volna dödöllét enni. Valóban finom volt a helyi specialitás a Vasi pecsenyével együtt. Az ételek frissek és bőséges adagok voltak, a kiszolgáló készséges és segítőkész volt. Nagyon jót vacsoráztunk, szívesen megkóstolnánk mást is az étlapról, ha ismét Őriszentpéterre megyünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. július 9., csoporttal járt itt
Az Őrségi vásár volt kirándulásunk célpontja egy júniusi vasárnapon. Letöltöttem az étterem étlapját, amiről 23 fős csapatunk előre kiválasztotta az ételeket. Ezt e-mail-ben elküldtem az étteremnek. Megértem, hogy a vásár idején óriási a nyüzsgés, sok a vendég. . .
Bognár Étterem Ôriszentpéter a térképen
9941 ÔriszentpéterKovácsszer 96.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi