Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - vélemények, kritkikák

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24.
Kisgyerekes családoknak nagy előny a jó környezet, a játszóház -amit az egészen picik is igénybe vehetnek-, a játszótér. Teteszett a könyvtár, amíg a gyerekek játszottak, a szülők nyugodtan olvashattak akár a játszóházban is, vagy közös játékkal értékes időt tölthettek együtt a gyerekekkel. Az étkezésnél bébiételek és külön evőeszközök is rendelkezésre álltak.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 8.
Öt éjszakát töltöttünk el a szállodában családommal. A benyomások vegyesek. A pótágy (16 éves gyermek,tehát 100%)egy olyan vendégágy ami lecekből és egy 10 centi vastag matracból áll. Tehát kényelmetlen. A hűtőszekrény dizájnosan beépítve az asztalba ezért 40foknál fordítva mükszik:Melegít. Szerencsére 2 nap után segített egy recepciós. hát a víz kissé büdi.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda tudomásom szerint egy régi laktanyaépület ötletes átalakításának következménye, csendes, forgalomtól elzárt helyen. Besorolásának megfelelő kialakítású és felszereltségű, nekem az erkély nagyon hiányzott, egyebekben a szobák tágas, karbantartott állapotúak.

papua TOP fotófeltöltő
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugodt, csendes környezet, pihentető parkban. Az autó is árnyékban parkolhat. Két éjszakát töltöttünk el a feleségemmel egy első emeli szobában, amely tágas, világos, tiszta volt, kényelmes, egymás mellé tolt két ággyal, és szerencsére szorosan elhelyezett matracokkal, így sérülés veszélye nélkül, franciaágyként lehetett használni.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk itt a családdal. A szobák kényelmesek, a személyzet figyelmes. Az étkezés bőséges, és finoman főznek. A szálloda nyugodt, csendes környezetben van, a pihenés garantált. Ingyen belépőt kaptunk a fürdőbe, mely szintén minden igényt kielégített. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
pkatus

2013. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Igen 5 -éjszakát töltöttem a szállodában.Az ellátás és a kiszolgálás kifogástalan volt.A szolgáltatások az elvárásoknak maradéktalanul megfelelőek voltak.A fürdő 10-perces sétával kényelmesen elérhető.A szálloda tömegközlekedési eszközökkel jól megközelíthető. Üdvözlettel, Kiss István
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Tisztelt Cím! A Hotel Alföld Gyöngye szállóban egy remek hetet töltöttünk el a feleségem-
mel. Az étterem szép tiszta volt, a felszolgálók készségesek és udvariasak
voltak minden alkalommal. Az ételek rendkívül ízletesek voltak, a Séfnek
csak gratulálni tudok a teljesítményéhez. összességében elégedettek voltunk,
azt kaptuk, amire számítottunk.
2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 12.
Alapvetően egy remek szálloda lenne, de a tisztasággal egyáltalán nem voltunk megelégedve. Sajnos már megérkezésünkkor problémába ütköztünk! A szoba koszos volt. Kisgyermekkel érkeztünk, ennek ellenére nem volt kiporszívózva, hajszálak álltak csomóban a szőnyegen, és első ránézésre is látszott a kosz. Többször kellett jeleznünk a dolgot, mire végre 1 nap elteltével kitakarították a szobát.
2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 2.
Minden OK volt, kivéve a menüt. Az ünnepi vacsora, ill. reggeli Húsvétkor egyáltalán nem volt húsvéti. Bőséges volt és sokféle, de nem ünnepi. Pár piros tojás, töltött oldalas, több főtt sonka, fasírt vagy netalán tán báránysült, zöldhagyma, pirosretek,fejes-saláta, mint szezonzöldségek, sóskaszósz (leves) vagy töltött-angolsóska(padlutka)"húsvétiasabbá" és otthonosabbá varázsolhatta volna a hangulatot.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Érvényes: 2021.02.26-ig
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 120.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, AquaPalota belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.
Érvényes: 2021.02.26-ig

Szállodák Orosháza környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel

OrosházaX