Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
2015 Szilveszterén voltunk a szálló vendégei és már akkor elhatároztuk nyáron is kipróbáljuk. Nem béntuk meg sőt sógoromékat és családjukat is rábeszéltük tartsanak velünk. Ők is nagyon jól érezték magukat. A strand nyáron is gyönyörű és nagyon szuper,hogy benne van a jegy a szállás árban.
Kiváló 2016. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Már a megérkezésünkkor kedvesen fogadtak minket a recepción. Persze tudom ez a dolguk, de mégis azt tudom mondani nagyon kedvesek voltak. A szobánk szép világos és tágas volt. Annak ellenére hogy pótágyat is kértünk gyermekünknek. Az ételek ízletesek voltak és bőven volt mindenből. A pincérek között voltak tanulók is de profi módon dolgoztak a fiatalok. Mi mindenkivel meg voltunk elégedve.
2016. július 16.egyedül járt itt
Sajnos megkaptuk a (110) legkisebb szobát ami még önmagában nem lett volna baj, de két összetolt pótágy (pozdorja 2 cm szivaccsal) volt benne amitől reggelre mind a ketten derékfájással ébredtünk. Még jó hogy a gyógyfürdőben ezt orvosolni tudtuk. Másnap szóltunk, amire kaptunk egy másik szobát, ami már méltó volt a szállodához és kényelmes.
2016. július 5.a párjával járt itt
Nyugalmas tágas tér,szállodán kivül.Szobák tágasak tiszták jól felszereltek.Személyzet kedves,ételek kielégitöek,bár a gyümölcsőt hiányoltuk a vacsoránál.
2016. július 3. járt itt
A szálloda gondozott, szép környezetben van, igaz az uton lehetne nagyobb méretü a szállodát jelző tábla, ugyanis a gyönyörü fákkal körülvett épület az utcáról nem látható.
A vendég fogadás kedves és gyors volt. Az egész idő alatt csend és nyugalom vett körül bennünket.Aki pihenni akar ide jöjjön el
2016. május 18.családjával járt itt
Páromnak szülinapi ajándék volt az orosházi wellness és nem bántam meg,hogy az Alföld Gyöngye Hotelt választottam. A Hotel kinézete nem valami gyönyörködtető,de nem is az a fontos. Mikor beléptünk akkor igazán kedves ,segítőkész személyzet fogadott bennünket,minden információval elláttak bennünket.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Szórakozás/SportAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Belső
Kiváló 2016. május 11.családjával járt itt
Azt gondolom, nyaralni mindenki szeret. Azok is, akiknek valóban nagyon oda kell figyelniük hogyan is osszák be a havi munkájukért kapott keresetüket, és hosszú órákat töltenek el a számítógép előtt, mire megtalálják a számukra is megfizethető nyaralási pihenési lehetőséget.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egy szep nyugodt hely ahol meg lehet pihenni, az arban benne van a fürdö
belepö. Megfelelö az ar. A szemelyzet segitökesz. Böseges reggeli es vacsora es jo izek. szivesen terünk vissza. A fürdözesen kivül sokat lehet a kőrnyezö parkban setalni. A hotel annyira kenyelmes hogy az ember ugy erzi magat hogy otthon van.
Kiváló 2016. április 23.egyedül járt itt
Nagyon szép helyen van a Hotel és csendes. Személyzet nagyon figyelmesek.Az étteremben nagyon finomak az ételek és változatosak a felszolgálok nagyon kedvesek.Egy ici-pici ajánlatot szeretnék tenni a vezetőségnek lehetne több adó a tévében!!
2016. április 18.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat.Kellemes a környezet,friss tiszta levegő, sétálni pihenni a padon, a fák és bokrok között.Olvasó szoba nagyon jó ötlet. Köszönjük a remek ellátást. Simon Isvánné
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen
5904 OrosházaGyopárosi út 3.
+36 68 512710
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 5 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár