3600 Ózd, Vasvár út 37.

Szállások Ózd városában
Wellness csomagok Ózd városában

aCapella Étterem Ózd vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Ózdon szerveztünk osztálytalálkozót 43év után aCapella Étteremben.Többen más városból,külföldről jöttek haza,tetszett az Étterem mindenkinek.A vacsora finom és nagyon ízletes volt,leves, Bükk aljai borda,és Dubarry szelet,petrezselymes burgonya,házi vegyes savanyú volt a menünk+italok.Kedves volt a kiszolgálás,családias a hangulat!

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Ózdi rokonaink révén jutottunk el az Ózd központjában elhelyezkedő aCapella étterembe. Összességében mindenkinek tetszett az étterem, én jérceudvar salátát ettem, ami nemcsak látványra gusztusos, de az ízek harmóniája is izgalmas. Nagyon finom még az eperkoktél is, de a koktélok közül bármelyiket merem ajánlani. Gratulálok a csapatnak, a mi tetszésünket elnyerték :)

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 22. - 6 látogató hasznosnak vélte
aCapella Éterem
Ózdon tettem egy körutat, azzal a szándékkal, hogy bemutassam, városomban is találhatók igen magas színvonalú, éttermek, és szálláshelyek. Első utam, az aCapella Éteremhez vezetett. Az étterem, elhelyezkedése, szerencsés, mivel városunk központi részén található. A felfelé ívelő kőlépcső, emeli eleganciáját.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 29.
Évek óta járunk a Kegyelet-napja tájékán Ózdra Dunaujvárosból, Budapestről, Pécsről unokáktól nagyszülökig, ahányan adott időpontban összejöhetünk. Minden alkalommal, idén okt. 23. -án ebédeltünk az ózdi Vasvári uti volt zeneiskola patinás épületében müködő aCapella étteremben, kellemes-családias környezetben. A rendkivül gazdag étlapból /8 fejezetben 46 föétel!

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idős rokonunk születésnapját töltöttük itt el, előzetes foglalást követően. Az asztal foglalásakor kértük, hogy az ünnepelt részére a jeles és kerek évfordulóról diszkréten emlékezzenek meg egy kis szolid dekorációval (szóval nem lufis, agyon díszített szülinapi zsúr hangulatot szerettünk volna teremteni, csak éreztetni, hogy ez az ő napja).

Legnépszerűbb csomagok Ózdon és környékén
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.26. - 2021.05.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2021.12.20.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
2021.02.25. - 2022.02.25.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2021.04.01.

Szállodák Ózd környékén
Kastélyhotel Sasvár Ózd
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Ózd
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

aCapella Étterem ÓzdX