Gólyafészek Vendéglő Pápa

hitelkártya elfogadás

Gólyafészek Vendéglő Pápa - vélemények, kritkikák

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Többször is volt alkalmam a Gólyafészek vendéglőben eltölteni néhány kellemes órát. Az ételek rendkívül ízletesek és bőségesek, a pincérek mindig kedvesek voltak és körültekintéssel végezték a munkájukat. Ráadásul a finom ételeket emberbarát áron kaptam meg. A hangulat mindig kellemes volt. Családi összejövetelek számára is nagyon jó hely.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Pápán keresel éttermet, ezzel kezdjed. Nem fogsz csalódni. Hatalmas adagok, kitűnő ízek, hangulatos hely. Könnyen lehet parkolni, nem fizetős, de mégis a Fő utcán (Jókai u. ) található. Az étlap kb. 150 féle ételt tartalmaz, így mindig kellemes gondot okoz a választás, mert hirtelen 3-4 félét biztosan megkívánok.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Családi rendezvényekre, üzleti ebédekre,osztálytalálkozó rendezésére kiválóan alkalmas. Kiváló a konyha, bőséges ételválasztékban csalódni nem lehet. Figyelmes kiszolgálás, értékarányos árakkal. Amit hiányolok, egy kis cigányzene, mely nagyon jól kapcsolódna a környezethez. 50 éves érettségi találkozónkat tartottuk a vendéglőben, nagyon nagy sikere volt az öreg diákok körében.

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A lányom esküvőjét rendezték meg, ráadásul kitelepüléssel, ami zökkenőmentesen ment.Nagyon bőséges ételt kaptunk és roppant ízleteset, kiváló volt a pincérek felszolgálása, a főnök úr pedig igazi úriember! Mindezt emberbarát áron teljesítették. Mindenkinek ajánlani tudom ezt az éttermet!

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször is tartottunk családi rendezvényt az étteremben, és mindig nagyon elégedettek voltunk. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A kétszemélyes tálak bőven több személynek is elegendőek. A kiszolgálás is udvarias, egyéni kéréseket, pl. (hozott torta és sütemény) is figyelembe vesznek. A tágas udvaron állatsimogató és játszótér van, ahol a gyerekek is jól érezhetik magukat.
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyakori kikapcsolódás számunkra a Pápai Várkertfürdő. A több órás fürdés és wellness közben viszont csak a gyomrunk marad üresen, így az útunk mindig ebbe a vendéglőbe vezet! Csak ajánlani tudjuk mindenkinek, aki egy kellemes és hangulatos környezetben, jó minőségű és bőséges adagú finomságokra éhes! ! ! Mi a Gordon Bleu. re-vegyeskörettel esküszünk .

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 18.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teke- és teniszpálya használattal, levesebéddel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.22. - 2021.05.25.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 45.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellnessrészleg és fitnesz terem használattal
2021.03.05. - 2022.01.03.
EMAN Apartmanház Sárvár
2021.04.19. - 2022.04.19.

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Pápa
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)

Gólyafészek Vendéglő PápaX