Gólyafészek Vendéglő Pápa

2024.12.29-ig
Hotel Villa Classica Pápa

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

Kiváló 2015. február 7.családjával járt itt
Ismét tökéletes ebédet élvezhettünk a pápai Gólyafészek étteremben. Hétköznap délután 2 óra körül érkeztünk, kedvesen fogadtak, választhattunk asztalt. Azonnal felvették a rendelést és 1-2 percen belül már gőzölgött is a finom májgombóc leves az asztalunkon. A második fogás csülök pékné módra, a leves után szintén nagyon hamar megérkezett.
Kiváló 2015. január 13.barátokkal járt itt
Decemberben barátaimmal voltunk az étteremben, egy kicsit beszélgetni és jól érezni magunkat. Hangulatos, tiszta, barátságos hely, a vacsora mennyisége és minősége kifogástalan volt. Udvarias, mosolygós pincérek, nem tolakodó magatartásúak. Mindenkinek bátran ajánlom, még biztosan visszatérünk ide.
Kiváló 2014. november 10.a párjával járt itt
Nagyon meg vagyunk elégedve a párommal ezzel a hellyel. A pincérek nagyon kedvesek voltak, és már az ajtóban vártak minket. Amint leültünk hozta az étlapot. Rövid időn belül visszajött és udvariasan megkérdezte, mit kérünk. Az ételek nagyon finomak voltak, és az adag is kiadós volt és az árak is kedvezőek. :) Ez a kedvenc éttermem, ha tehetem visszajárok ide.
Kiváló 2014. szeptember 30.barátokkal járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az ételek minősége,mennyisége kifogásolhatatlan. A személyzet mindent megtesz azért,hogy mindenki elégedett legyen. Köszönjük ! ! ! ! ! Ha tehetem minden vendégemet oda viszem sőt a családi összejöveteleket is ideszervezem. Az ételek nagyon finomak,ízletesek,bőségesek. Amit nem tudsz elfogyasztani,készségesen becsomagolják.
Kiváló 2014. július 17.családjával járt itt
Nagyon hangulatos,igényes,tiszta hely. Ízletesek és finomak az ételek. hatalmas adagokat adnak,bő a választék.
Udvarias ,gyors kiszolgálás,elfogadhatóak az árak.
Ha tehetjük mindig ide megyünk enni.Mindenkinek tudom ajánlani aki még nem járt ott. mindig telt ház van..ebből is látszik sokan járnak oda enni...
Gólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/ital
Kiváló 2014. július 17.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek, aki egy kellemes és hangulatos környezetben, jó minőségű és bőséges adagú finomságokra éhes! ! ! Mi a Gordon Bleu. re-vegyes körettel esküszünk . Kiszolgálás udvarias. Eddig soha nem csalódtunk. Elfogadható árak . Íncsiklandó falatok. Bőséges tálak. Desszertek nagyon finomak, érdemes minden alkalommal mást választani. Csak ajánlani tudom mindenkinek :):):)
Kiváló 2014. július 16.családjával járt itt
Többször is volt alkalmam a Gólyafészek vendéglőben eltölteni néhány kellemes órát. Az ételek rendkívül ízletesek és bőségesek, a pincérek mindig kedvesek voltak és körültekintéssel végezték a munkájukat. Ráadásul a finom ételeket emberbarát áron kaptam meg. A hangulat mindig kellemes volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 16.gyerekekkel járt itt
Ha Pápán keresel éttermet, ezzel kezdjed. Nem fogsz csalódni. Hatalmas adagok, kitűnő ízek, hangulatos hely. Könnyen lehet parkolni, nem fizetős, de mégis a Fő utcán (Jókai u. ) található. Az étlap kb. 150 féle ételt tartalmaz, így mindig kellemes gondot okoz a választás, mert hirtelen 3-4 félét biztosan megkívánok.
Kiváló 2014. július 16.a párjával járt itt
Családi rendezvényekre, üzleti ebédekre,osztálytalálkozó rendezésére kiválóan alkalmas. Kiváló a konyha, bőséges ételválasztékban csalódni nem lehet. Figyelmes kiszolgálás, értékarányos árakkal. Amit hiányolok, egy kis cigányzene, mely nagyon jól kapcsolódna a környezethez.
Kiváló 2014. július 16., csoporttal járt itt
A lányom esküvőjét rendezték meg, ráadásul kitelepüléssel, ami zökkenőmentesen ment.Nagyon bőséges ételt kaptunk és roppant ízleteset, kiváló volt a pincérek felszolgálása, a főnök úr pedig igazi úriember! Mindezt emberbarát áron teljesítették. Mindenkinek ajánlani tudom ezt az éttermet!