Gólyafészek Vendéglő Pápa

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

Kiváló 2017. október 16.családjával járt itt
Harmadszorra sikerült meglátogatnunk az éttermet és ismét a már megszokott,magas színvonalat hozta. Családi eseményre,születésnapra foglaltam asztalt. Szombatra szerettem volna de sajnos telt ház miatt csak vasárnap délre sikerült a foglalás.
Gólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 24.barátokkal járt itt
Már nem egyszer voltunk, nem vagyunk helyiek pedig. Tökéletes a kiszolgálás, az étel mindig isteni és gyors és az ár verhetetlen. Köszönjük
Kiváló 2016. július 14.a párjával járt itt
Ma jártunk itt ebédkor a párommal. Bár ebédre érkeztünk és a hely láthatóan tele volt . . . ennek ellenére amit személyesen tapasztaltunk az udvarias,villámgyors kiszolgálás. Ízletes,finom ételek. Befogadó képességet próbára tevő hatalmas adagok! Mi gombakrém levest ettünk baconnel és francia hagymalevest sajtos toast piritóssal.
Gólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 9.családjával járt itt
Nemrég voltunk újra az étteremben. Mivel már sokan dícsérték előttem, nem szeretném bő lére engedni a mondanivalómat. Utoljára vadat ettem és meg kell, hogy mondjam átlagon felüli volt. Nagyon ajánlom mindenkinek!
Átlagos 2016. február 25.a párjával járt itt
Nemrég jártunk párommal Pápán és ismét betértünk ide. Továbbra is ugyan az a minőség, mint egy féléve. A pincérek nagyon gyorsak, előzékenyek hozzá teszem csak mi voltunk ott délután hatkor, tehát nem volt nehéz. Egy kicsit kínos volt, hogy az ajtóba leselkedett, hogy hol tartunk a vacsorával, csinálhatta volna szolidabban is.
Kiváló 2016. február 11.a párjával járt itt
A kiszolgálással meg voltunk elégedve, úgy is hogy 3 pincér szolgált ki minket. Figyelmesek, segítőkészek, előzékenyek voltak. Az étlap nagyon választékos, bőséges. A választott ételeink nagyon finomak voltak, bőségesek. Gusztusosan tálaltak. Ár-érték arányban maximálisan elégedtek voltunk.
Kiváló 2016. február 7.a párjával járt itt
A feleségemmel két alkalommal jártam itt, másoknak is bátran mertük ajánlani. Remélhetőleg Ők is hasonlóan tettek. Az étel mennyiségére és minőségére sem lehetett panasz. A pincérek mindenre odafigyeltek, nem voltak tolakodóak. Egyikük még fényképet is készített. Természetesen nem csak Őket illeti dicséret, hanem Mindenkit! Kár, hogy csak nagy ritkán járunk errefelé.
Kiváló 2015. november 1.gyerekekkel járt itt
Szomszédos településen pihentünk, onnan mentünk át vacsorázni. Az étterembe belépéskor azonnal segítőkész személyzet lépett elénk, majd rögtön az asztalhoz kísértek. A rendelésünk leadása után alig 15 percet kellett várnunk az ételek felszolgálására. A felszolgált ételek minősége és mennyisége is várakozáson felüli volt.
Kiváló 2015. július 14., kollégákkal járt itt
Több alkalommal is megfordultunk ebben a kedves étteremben, önkormányzati kirándulás alkalmával, családi esemény alkalmával és csak úgy egy jó étkezés reményében, egyetlen alkalommal sem csalódtunk. Családias légkörű étterem, maximális odafigyelés, kedvesség, vendég központúság jellemzi minden dolgozóját.
Kiváló 2015. május 5.barátokkal járt itt
Barátommal tértünk be aki régi visszajáró vendége az étteremnek.
Azt mondta, hogy itt azt a régi magyaros hangalatot találjuk majd amit útóljára 25 éve lehetett érezni egy étteremben.
És tényleg nagyon finom ételek és nagy adagok voltak normális áron.
Ha kajás vagy és nem akarsz csalódni ide menj!