Gólyafészek Vendéglő Pápa

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

Kiváló 2015. november 1.gyerekekkel járt itt
Szomszédos településen pihentünk, onnan mentünk át vacsorázni. Az étterembe belépéskor azonnal segítőkész személyzet lépett elénk, majd rögtön az asztalhoz kísértek. A rendelésünk leadása után alig 15 percet kellett várnunk az ételek felszolgálására. A felszolgált ételek minősége és mennyisége is várakozáson felüli volt.
Kiváló 2015. május 5.barátokkal járt itt
Barátommal tértünk be aki régi visszajáró vendége az étteremnek.
Azt mondta, hogy itt azt a régi magyaros hangalatot találjuk majd amit útóljára 25 éve lehetett érezni egy étteremben.
És tényleg nagyon finom ételek és nagy adagok voltak normális áron.
Ha kajás vagy és nem akarsz csalódni ide menj!
Kiváló 2015. február 7.családjával járt itt
Ismét tökéletes ebédet élvezhettünk a pápai Gólyafészek étteremben. Hétköznap délután 2 óra körül érkeztünk, kedvesen fogadtak, választhattunk asztalt. Azonnal felvették a rendelést és 1-2 percen belül már gőzölgött is a finom májgombóc leves az asztalunkon. A második fogás csülök pékné módra, a leves után szintén nagyon hamar megérkezett.
Kiváló 2015. január 13.barátokkal járt itt
Decemberben barátaimmal voltunk az étteremben, egy kicsit beszélgetni és jól érezni magunkat. Hangulatos, tiszta, barátságos hely, a vacsora mennyisége és minősége kifogástalan volt. Udvarias, mosolygós pincérek, nem tolakodó magatartásúak. Mindenkinek bátran ajánlom, még biztosan visszatérünk ide.
Kiváló 2014. július 16., csoporttal járt itt
A lányom esküvőjét rendezték meg, ráadásul kitelepüléssel, ami zökkenőmentesen ment.Nagyon bőséges ételt kaptunk és roppant ízleteset, kiváló volt a pincérek felszolgálása, a főnök úr pedig igazi úriember! Mindezt emberbarát áron teljesítették. Mindenkinek ajánlani tudom ezt az éttermet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Többször is tartottunk családi rendezvényt az étteremben, és mindig nagyon elégedettek voltunk. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A kétszemélyes tálak bőven több személynek is elegendőek. A kiszolgálás is udvarias, egyéni kéréseket, pl. (hozott torta és sütemény) is figyelembe vesznek.
2021. augusztus 16.a párjával járt itt
Augusztusi hétköznap kora délután ültünk be ide ketten a férjemmel. Nem sok vendég volt ekkor. A megrendelt ételek frissek és finomak voltak, gyorsan meg is kaptuk. Ebben nem is volt kivetni való, bár néha a pincérek hosszabb időre is eltűntek. Ami kellemetlen volt, a rengeteg légy, igyekeztünk mihamarabb elfogyasztani az ételeket különben a legyek szállták meg. A vendéglő előtti parkoló fizetős!
Kiváló 2019. június 11.a párjával járt itt
Feleségemmel tértünk be vasárnapi napon 4 óra után az étterembe. A helyet egy utcán megkérdezett pápai hölgy és kisfia ajánlotta. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Kitűnő ebédben,barátságos kiszolgálásban volt részünk: Az ételválaszték nagy,a szakács pedig remekül végzi a dolgát.
Gólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/italGólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/italGólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 8.gyerekekkel járt itt
Párommal és a kisfiunkkal látogattunk el, kifejezetten az oldalon és egy ismerős ajánlására. Nem csalódtunk. A külső helységben találtunk asztalt magunknak. Kellemes, nyugodt hangulatú hely, nem puccos, de kulturált, családias. Levest, főtételt, és desszertet is fogyasztottunk. Mindenki mást. Mondhatom mindegyik finom volt.
2019. március 23.a párjával járt itt
A célunk a pápai kastély és városlátogatás volt. Kinézünk egy várost és keresünk "kockás abroszos" éttermet, ez most nem jött össze. Megkérdeztünk egy helyi boltost, ő ajánlotta az éttermet. A most divatos nagy fehér négyszögletes tányérba kaptuk az ételt,
ami elveszett a tányéron, én szarvas szeletet ettem áfonya mártással,
nem nagyon jött be, olyan volt, mintha lekvárt ettem volna, a hús puha omlós volt.