Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
Az ellátás főleg az élelmezés és a személyzet kedvessége szempontjából kiváló. Az épület szép, könnyen átjárható, megismerhető. Nagy tisztaság van mindenhol. Meleg, kellemes színek a szobákban, folyosókon. Nem erőltetik a vendégekre a plusz fogyasztásokat családoknál sem, ezt láttuk az étkezéseknél is.
Kiváló 2014. június 24.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben van, igényes, minden igényt kielégítő! Nagyot túráztunk a vízeséshez! Visszatérve a szállodába a tiszta, igényes, kényelmes szoba jó pihenést nyújtott. A szálloda mindkét szárnyában remek a wellness részleg! Kár, hogy hűvösebb idő volt, ezért a kerti medencét nem tudtuk élvezni!
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
Életünk első Wellnesét töltöttük itt egy decemberi hétvégén! Tisztaság, kényelem, kényeztetés, udvarias kiszolgálás és bőséges,ízletes ételválszték fogadott bennünket! A környezet és a kilátás már csak hab a tortán! A wellnesrészleg minden igényt kielégít!
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
2014. június 16.a párjával járt itt
A személyzet lehetne kedvesebb, pl. a recepciós ne éreztesse, hogy púp vagyok a hátán, mert 6-kor érkeztem meg és ő éppen vacsorázik. . A pincér pedig ne akarjon keresztül vágni előttem, ha a tányérokat rakja fel a vacsorához. A szobákban, és a teraszon elvileg tilos a dohányzás.
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Ár-érték arányban mindenképpen megéri, jók a szolgáltatások és segítőkész a személyzet. Egy szilveszteri 4 napos csomagra fizettünk elő. A hely családbarát, a gyerekek is el tudták magukat foglalni. Van gyerek játszósarok és gyermek medence is. Mindenki jól érezte magát ebben a gyönyörű környezetben található szállóban. Bármikor szívesen visszalátogatunk.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Vendéglátás
Átlagos 2014. június 6.barátokkal járt itt
Csupán egy napot töltöttem ott egy barátommal, egyéb okok miatt kellett távoznunk. A környezet szép, idillikus. Széles ételválasztékkal vártak, tetszett. Keresték a kedvemet is. A szoba igényesen berendezett volt. A fürdőszoba meglepően nagy kényelmes. A személyzet udvarias, szolgálatkész. A wellness részlegnél a kör alakú élménymedence nagyon kicsi.
2014. június 5.barátokkal járt itt
4 kellemes napot töltöttünk baráti társaságban, nagyon szép környezetben, udvarias személyzettel, finom ételekkel, igényesen berendezet, kellemes szobában. Amit hiányoltunk a gyógyvíz, ill. a wellnes rész nyitvatartási ideje szélesebb lehetett volna, de ettől függetlenül szívesen megyünk újra.
2014. június 5.családjával járt itt
Itt mindenki megtalálja a magának való programot (ping pong, bowling, úszás, konditerem, szauna, bicikli, billiárd, közelben Segway lehetőség, mely egy hatalmas kaland), így az időjárás nem zavarja az ott eltöltött napok aktivitását. Tiszta rendezett szobák, éttermi rész, park várja az ide érkezőket, akiket kedves személyzet fogad.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Most július 04. -én megyünk újra . Már 13-szor voltunk és ez mindent elmond . Hacsak ennyit írtam volna már az is elég lenne , de akik még nem voltak azoknak csak leírom : ha a földi paradicsomban akarsz pihenni, itt a helyed ! A hely gyönyörű , a gasztronómia pompás a kiszolgálás pedig példás .
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kert
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Egyik unokámmal töltöttünk itt néhány felejthetettlen napot. Ragyogó napsütéses idő volt, alig lehetett a gyereket kihúzni a medencéből. Rossz idő esetén a beltéri medence is használható. Felszerelt játszóház áll a vendégek rendelkezésére. A szálloda csodálatos környezetben fekszik, amint a fotón is látszik.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár