Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2014. május 27.gyerekekkel járt itt
Izgatottan vártam az utazást, bár aggódtam, hogy a képek nem teljesen valóságosak és a hotel túl szép, hogy igaz legyen. De tévedtem, mert tényleg igaz volt! A környezet csodálatos, a Hotel gyönyörűen szép kívül-belül! A szobák kényelmesek, a személyzet is általában nagyon segítőkész volt.
2014. május 21.gyerekekkel járt itt
Barátságos, igazán családi kikapcsolódást nyújt egy hétvégére. A medencék nagyon jók, mindenki megtalálja a megfelelőt. A park és a kis patak hangulatos. A Mátrában pedig élmény a kirándulás. A személyzet kedves volt. Az ételkínálat tartalmazhatott volna több gyümölcsöt, illetve vegetáriánus ételt.
Kiváló 2014. május 12.gyerekekkel járt itt
A tavaszi szünetben jártunk a szállodában. Jól éreztük magunkat,a sok vendég ellenére is minden rendben ment.Az étteremben a választék igen sok féle és finoman főznek. A meghirdetett programok is hiánytalanul megvoltak tartva. A szálloda személyzete udvarias,és lesi a vendégek kívánságát.
Kiváló 2014. május 11.gyerekekkel járt itt
2 csodálatos éjszakát töltöttünk itt a párommal és 6 hónapos kislányunkkal. A személyzet kiváló munkát végzett,a vacsoránál a pincérek külön termet nyitottak nekünk,hogy a babával kényelmesen elférjünk. Az ételek nagyon finomak voltak. A wellnessnél hiányoltunk egy pancsoló medencét a babáknak,de így is kényelmesen tudtunk lubickolni,és még baba barátokat is szereztünk.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Szórakozás/SportErzsébet Park Hotel Parádfürdő - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdő - VendéglátásErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kert
Kiváló 2014. május 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ágyak kissé kényelmetlenek voltak, de a patyolat tisztaság és a kellemes, nem zsúfolt wellness részleg kárpótolt bennünket. A svédasztalos vacsoránál esetleg a tésztaételek hiányoztak, de egyébként nagyon széles volt a választék, dicséretes a pincérek kitartása, odafigyelése és türelme.
Kiváló 2014. május 5.gyerekekkel járt itt
A szállodában eltöltött éjszaka során kapott szolgáltatásokkal teljes mértékben elégedett voltam. Nagyon gyerekbarát a szálláshely, sokan voltunk vendégek, de mégsem volt zavaró, mert a tömeg eloszlott. Csodálatos a környezet, a szállodához tartozó nagy park, gondozott.
Kiváló 2014. április 30.családjával járt itt
Másodszor jártunk itt és most sem csalódtunk a szállodában. A szobánk (utcafronti, dupla pótágyas) tiszta és tágas volt, 2 gyermekünkkel kényelmesen elfértünk benne. A félpanziós ellátás pazar - nagyon finomak az ételek és bőséges a felhozatal. A recepciós hölgyek mindig kedvesek és segítőkészek voltak, a pincérek udvariasak.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
Átlagos 2014. április 24.kollégákkal járt itt
A környezet meseszép (őspark),tiszta levegő csend. Könnyen megközelíthető. A személyzet kedves és udvarias, gyorsak és szakszerűek mint ha egy négycsillagos szállodában lennék. Hotel tiszta csak úgy mint a szoba, de a berendezés „háromcsillagos”, igaz van kép a falon. A reggeli és vacsora ehető-semmi extra, cserébe bőséges.
Kiváló 2014. április 16.a párjával járt itt
Félve vásároltam ezt a három napot,mivel férjem nem nagyon szereti ezt a kastélyos-nyugdijas szállodás játékot. De aztán csak meggyőztem magam,és jól tettem. Tetszett. . . mind a kettőnknek. Nagyon kellemes tavaszi napokat töltöttünk ebben a páratlan,csendes és szép szállodában.
Kiváló 2014. április 5.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.
A szálló szép, nagyon tiszta, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Nekünk az ágy volt egy kicsit kemény, kényelmetlen.
Az étel nagyon finom, csak nem elég változatos. A reggeli minden nap ugyanaz volt, a vacsora is (jellegében) ugyanaz.
Összegezve: Ha nagyobb lenne az ételválaszték, egy nagyon kíváló szállóban voltunk!
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár