Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.11.29-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk itt,és kimondottan élveztük minden percét. A szálloda elhelyezkedése kiváló,a park gyönyörű, a szolgáltatások és a személyzet figyelmessége, a konyha nagyon jó. Az utóbbival egy gondom volt csak, ami valószínűleg azért nem általános: Szilveszter lévén teltházzal üzemelt a szálloda, és feltehetően ezért néhány ételt jó előre elkészítettek, így sajnos némelyik frissensült kiszáradt kissé mire feltálalták.
Kiváló 2014. január 3.gyerekekkel járt itt
Családostól, két fiú-gyerekkel jártunk itt. A fiúk 13 és 15 évesek, nem a legszerencsésebb korosztály, elég nehéz a kedvükben járni, hogy valami kifogásuk ne legyen. Itt még az is sikerült, hogy ők is élvezzék az itt töltött időt, a környezetet, a wellnesst és a külső medencét egyaránt.
2014. január 2.a párjával járt itt
A szálloda csodálatos környezetben helyezkedik el, ennek szépségét sikerült többnyire kihasználni. A szilveszteri program is jó volt, tetszett a lufis ötlet, az ellátás kiváló volt, a személyzet udvarias, előzékeny, kifogástalan. Sajnos, a zenészek többnyire saját szórakoztatásukról gondoskodtak, nem vették figyelembe a vendégek elvárásait.
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
A legjobb értékelés, hogy mi már 3x is voltunk itt. Nagyon tetszik A wellness rész. Kiváló bőséges és változatos svéd asztalos fél panziós az ellátás. Speciel én azért szeretem ezt a félpanziós formát, mert az ember szabadabban tus mozogni. Az árak a szolgáltatáshoz képest egyáltalán nem magasak. Fontos, hogy cicát és kutyát is lehet vinni. Csodálatos helyen van, rengeteget lehet kirándulni.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hely, szép szobák. Az étteremben mindenki talált fogára való ételt. Két fiunk is mindig talált magának szórakozási lehetőséget, mindannyian élveztük a bowlingozást. A wellness fürdőben is kellemesen lazíthattunk, pihenhettünk.
Apró figyelmesség, de a fiaink azóta is emlegetik az ajándék ( és gyönyörűen tálalt) forró csokit.
Nagyszerűen éreztük magunkat!
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Kellemes környezet, minden megfelelő. Nagyon alkalmas hely pihenésre, szórakozásra,kikapcsolódásra. Ferenc József szavaival: minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve. Havas március idusán voltunk barátainkkal, de nem bántuk meg. Kedvesek voltak. Az étel nagyon jó volt.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Interneten keresgéltünk szállás után, megragadott a szálló szépsége, így rögtön le is foglaltuk. Nagyon könnyen megközelíthető volt, parkoló is biztosított. Mi a régi épületben kaptunk szobát, a parkra nézően. Kényelmes kikapcsolódást nyújtott az egész komplexum. Programként borkóstoláson vettünk részt.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 2 évben háromszor jártunk a hotelben. Két kis gyerekkel kétszer és kettesben a férjemmel egyszer. Gyerekekkel is kitűnő választás, valamint romantikázásra is tökéletes a hely. Bőséges svédasztalos ellátásnál mindenki megtalálja a kedvére való ételeket. A személyzet kedves, segítőkész mind három alakalommal ezt tapasztaltuk.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Wellness
2013. december 23.a párjával járt itt
Nagyon pihentető, (3 éjszaka) hétvégét töltöttünk a szállóban, kisebb kirándulásokkal (Eger, Recsk). A szoba kényelmes volt, talán még egy szék hiányzott. A wellness - részleg jó, a víz hőfoka minden medencében kellemes. Az úszómedence a várakozáson felül alkalmas úszásra is (elég hosszú).
Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Egyszer régen, 2 havas éjjen volt szerencsém kipróbálni a hotel egy szobáját. Mivel az ár nagyon hízelgő, a hely pedig csalogató volt a képek alapján, megszületett a döntés,egy hosszú hétvégére beköltözünk a szállodába párommal. Nem bántuk meg, minden nagyon tetszett.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár