Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Interneten keresgéltünk szállás után, megragadott a szálló szépsége, így rögtön le is foglaltuk. Nagyon könnyen megközelíthető volt, parkoló is biztosított. Mi a régi épületben kaptunk szobát, a parkra nézően. Kényelmes kikapcsolódást nyújtott az egész komplexum. Programként borkóstoláson vettünk részt.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 2 évben háromszor jártunk a hotelben. Két kis gyerekkel kétszer és kettesben a férjemmel egyszer. Gyerekekkel is kitűnő választás, valamint romantikázásra is tökéletes a hely. Bőséges svédasztalos ellátásnál mindenki megtalálja a kedvére való ételeket. A személyzet kedves, segítőkész mind három alakalommal ezt tapasztaltuk.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Wellness
2013. december 23.a párjával járt itt
Nagyon pihentető, (3 éjszaka) hétvégét töltöttünk a szállóban, kisebb kirándulásokkal (Eger, Recsk). A szoba kényelmes volt, talán még egy szék hiányzott. A wellness - részleg jó, a víz hőfoka minden medencében kellemes. Az úszómedence a várakozáson felül alkalmas úszásra is (elég hosszú).
Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Egyszer régen, 2 havas éjjen volt szerencsém kipróbálni a hotel egy szobáját. Mivel az ár nagyon hízelgő, a hely pedig csalogató volt a képek alapján, megszületett a döntés,egy hosszú hétvégére beköltözünk a szállodába párommal. Nem bántuk meg, minden nagyon tetszett.
Kiváló 2013. december 3.barátokkal járt itt
Idén novemberben voltunk másodszorra e csodálatos helyen. Minden nagyon szuper volt, tisztaság, kényelem, nyugalom, csodaszép környezet, finom ételek, aki ilyen környezetre vágyik semmiképpen se hagyja ki! Amit kifogásoltam, hogy a bárpultnál a koktélok vizezve voltak, szinte semmi alkohol nem volt benne, miután ezt szóvá tettük, dupla annyit tettek még bele, de ezt sem lehetett érezni, ezek után nem vettünk több koktélt így nem volt probléma. . .
Kiváló 2013. december 1.a párjával járt itt
2012 december elejen jartunk ott (Aradrol jottunk es meg visszamennenk). Kedves a szemelyzet, kellemes a hotel, jo a wellness, szep es csendes a taj. Voltunk a Kekesen, a Galyateton, mindenfele csond es nyugalom. . . . akkor hullt az elso ho, gyonyoru feher lett minden. A parkban is nagyokat setaltunk, es mindig igyekeztunk az ablak melletti asztaloknal enni, hogy gyonyorkodhessunk a park es a szemkozti domb szepsegeben. . . .
2013. november 30.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt. A személyzet udvarias, az ételek kitünőek voltak.
Mi télen voltunk, (nem hiányzott a szobákból a klíma) nem tudom nyáron mennyire melegek a szobák.
Ami nekünk hiányzott a TV csatornák száma. Több TV csatorna kelett volna, (esetleg a tudományos csatornák) mert ez a pár db magyar csatorna számunkra kevés volt.
Kiváló 2013. november 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes élményben volt része a családnak. A fiuk meglepetésül kapták, s mondhatom, minden percét kiélvezték. Jókat fürödtek, jókat ettek, nagyon jól érezte magát mindenki. Induláskor még a parkolóban voltunk, már kérdezték, mikor jövünk legköözelebb. Abban biztos vagyok, hogy mihamarabb. Mindenkinek csak ajánlani tudom és fogom is. Szuper volt.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
2013. november közepén jártunk az Erzsébet Park Hotelben. Csendes környezet, gyönyörű táj, jó levegő, tiszta, igényes szoba várt minket. Nagyon kedves, figyelmes volt a személyzet. Az ételek választékosak és finomak voltak. A wellness részleg színvonalas, csak a medencékben pár fokkal melegebb lehetne a víz.
Kiváló 2013. november 23.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a szállodában és alapjában véve megint minden tökéletes volt! Finom ételek,segítőkész személyzet,szép környezet! Sajnos a most kapott szobánkban a franciaágyas elrendezésű 2db heverő folyton szétcsúszott,mivel számomra érthetetlen okból 2-2 lábán kerekek voltak? ! A bár,billiárd,bowling részleg ill.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár