Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - vélemények, kritkikák

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Sokat rontott a hangulaton hogy lift nélküli csigalépcsős szobát kaptunk
nyugdíjasoknak ez már egy nem kis feladat,poggyász nélkül is. Igaz hogy a helyszínen nem kifogásoltam. Az első napi vacsi második fogását a tartalék gárda készítette. Egyébként gyönyörű környezet figyelmes személyzet tisztaság, széles ki kapcsolodási lehetőségek jó kinti medence.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
A gyönyörű környezetben elhelyezkedő kastélyban már másodszor töltöttünk el néhány napot a családommal. Már az első alkalommal eldöntöttem, hogy nyáron vissza fogunk jönni, mert annyira kellemesen éreztük itt magunkat. Most is remek volt minden. Tiszta szobák, varázslatos, romantikus környezet, jó szórakozási lehetőségek, udvarias, segítőkész személyzet.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közepesnél számunkra nem volt több . . a jövőben ide nem, köszönjük! Negatívumok:
- A szállás számára nem volt elegendő a kártyaadatok megadása, előre kellett utalni a szállás teljes összegét - mely az önök részéről elég nagy bizalmatlanságra vall.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, a közösségi terek és egyes szobák nagyon szépen, korhű jellegel kerültek kialakításra. Ugyanakkor a szobák színvonala rendkívül változó, kialakításban, méretben egyaránt. Egyes szobák olyan kicsik, hogy az ágyat nem lehet megközelíteni.

Értékelt: 2018. április 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. A hotel gyönyörű környezetben van, a kert és az épület is ápolt, gondozott. A négy csillagos szállodáknál eddig tapasztalt dolgokból nagyon sok minden hiányzott. A szobában a szekrényben ugyan volt nyoma, hogy itt egy széfnek kellene lenni, de nem volt ott. A fürdőszobában a kádnál a kapaszkodó majdnem kiesett a falból.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 13.
Remekül éreztük magunkat a 2 éjszakán, a szemelyzet nagyon rendben van.
2 dolgot jegyeznék meg: a matrac kicsit régi volt, kifeküdt, a párnák gumós töltetűek, kényelmetlenek - ez további maradás esetén nagyon zavart volna. Másik h a kád lefolyója nem engedett rendesen.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Korábban üdültünk egy parádfürdői szállodában,akkor megcsodáltuk a látványos sasvári kastélyt. Elhatároztuk,hogy egyszer eljövünk ide néhány napra. Most húsvétkor élvezhettük a Kastélyhotel minden igényt kielégítő kényeztetését. Megtudtuk, hogy az egykori, Ybl Miklós által tervezett Károly kastély, műemléki állapotát megőrizve, a jelenkor igényeinek, lehetőségeinek megfelelően felújítva 1998 óta működik Kastélyhotelként.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A kastély szép, a környezet ideális ( az időjárás borzasztó volt ).

A fűtés eltúlzott.( a hideg időjárás ellenére is) A welnes kicsi,az étkezés kívánni valót hagy maga után. A fentiek miatt az ár eltúlzott.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A kastély gyönyörű, tiszta, rendezett. Az ételek finomak, és bőségesek. A személyzet kitűnő. A szobák, közösségi terek az átlagosnál tágasabbak. Kiválóan összehangolták a korabeli hangulatot a modern, mai kornak megfelelő igényekkel. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Néhány apró észrevétel, ami a négy csillag fényét picit elhomályosítja: A szoba ajtón a mágnes zár nehezen működött, csak többszöri próbálkozásra nyílt ki az ajtó.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Gyönyörű környezetben található a Kastély. A tisztaság és a rend kitünő.A személyzet kiválló: kedvesek és mosolygósak. Az ételek nagyon finomak és kiadósak. Egyetlen hátrányt tapasztaltunk: a vacsorához többször sort kellett állnunk. Ezt leszámítva kiválló hely és csak ajánlani tudjuk mindenkinek! Köszönjük szépen!

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.19-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Bianka Apartmanok
Bogács
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Csillagtúra Panzió
Érvényes: 2021.04.11-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni tea kóstoltatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Nyári ajánlat 3=4 éj
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

ParádsasvárX