Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Kossuth u. 1.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 17 parádsasvári szállás közül

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - vélemények, kritkikák

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Első-, másod- és harmadfokú riasztásokat is kiadtak a hófúvás miatt. Az ónos eső miatt is több járásban vannak másodfokú riasztások. Az érintett területeken a következő órákban tartós ónos esőre kell készülni, illetve arra, hogy a viharos szél magas hótorlaszokat emelhet.
Ennek ellenére minden csodálatos volt!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Nagyon szép környezetben van. Maga a kastély eleve ad egy eleganciát és nagyon jól néz ki. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész. A szoba nagy, tágas kényelmes, ízlésesen van berendezve. Az ételek nagyon finomak. Egy apró negatív dolog, hogy telt ház esetén, néha várni kell a vacsoránál, mert nincs elég szabad asztal, de még éppen belefér.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A rossz idő ellenére vidám napokat töltöttünk a kastélyban. A személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés kiváló volt, finom sütikkel. Jó program volt a humorista műsora, és a szabadulószoba kialakítása, melyben izgalmas percekben lehetett részünk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A szálloda gyönyörű helyen van, az épület, környezte, parkja lenyűgöző. A személyzet kedves, rugalmas. Figyelik a vendégek kívánságait. Étkezés bőséges, mindenféle étkezési igényt kielégít. Kisebb szembetűnő hiba, az étterembe kevés 2 személyes asztal van, így teltház esetén sajnos várakozni kell. Az impozáns épületbe az ember valóban úgy érezheti, mintha főúri világban lenne.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
Csodálatos panoráma, mesés kastély, fényűző belső és külső kialakítás,varázslatos miliő, kellemes fogadtatás,pompás ételek, sokrétű szolgáltatás, kedves és szolgálatkész személyzet, tökéletes tisztaság,felkészültség minden tekintetben, mindez egy nosztalgikus időutazás keretében a múlt megragadó világába. Röviden így tudnám jellemezni a Kastélyhotel Sasvárat.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
A Hotelre a Mátra és a "Castle" jelleg miatt esett a választásom. Párizsban élő leányom 25. születésnapját szerettem volna emlékezetessé tenni, ami teljes mértékben sikerült.A színvonal és a személyzet valóban megérdemli az 5 csillagot!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Pozitívum: Nagyon szép helyen van, csodás épület, udvarias, a vendégek kényelmét maximálisan kiszolgáló személyzet, finom, különleges ételek! Negatívum: Kis méretű 4-5 személyre szabott jakuzzi, Kissé túlzásba vitt klórozás, de elviselhető mértékben! (szemet csípő, tüsszegést előidéző)

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Jó szívvel ajánlom figyelmükbe a Kastély Hotel Sasvárt. Nem csak azért, mert a környék minden igényt kielégítő programokat kínál, de azért is mert a szálloda alkalmas kikapcsolódásra, feltöltődésre, családi összejövetelre is. Nagyon kedves, készséges és odafigyelő a személyzet, Nagy Attila konyhafőnök és csapata pedig első osztályú gasztronómiai élményt kínál.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
Mindenkinek ajánlani tudom. Csodálatos környezetben,tiszta,hegyi levegőn eltöltött 3 napot sosem fogom elfelejteni. Igazi romantikus környezetben pihenhet mindenki aki az Önök szállodáját választja.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 9.
Nagyon jól éreztük magunkat! Csodás a szállás. Remek a welness. Készséges a kiszolgálás! Ami miatt rossz érzésem lett a hely iránt az az hogy nem gondolnak a kisgyermekes családokra az étkezésnél. Minden este éhes maradt a gyermekünk és a szobában kellett még pótolni valami hazaival az étkezését A húsok minden este rágósak voltak alig tudtuk elfogyasztani.

Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.19-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Panoráma
2-4 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
Érvényes: 2021.06.02-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
Érvényes: 2021.02.28-ig
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni tea kóstoltatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Nyári ajánlat 3=4 éj
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

ParádsasvárX