Csibe Cukrászda Pásztó

207. helyezett Észak Magyarországon - 753 étterem közül

cukrászda, kávézó - kávéház

Csibe Cukrászda Pásztó vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Hallotuk hirét a cukrászdának. . Arravezett utunk. . kipobáljuk. . Két süteményes tiszta és gusztusos pult. . Tele drága ságokkal. . 850 Ft egy kézműves süti, de egy mignon csak 250 ft- ba kerül. . Fagyi is van természetesen. . . Elvitelre hoztunk egy pár kóstólót. . . Finom,de irreálisan drága- akkor is ha kézműves. .

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Annyi pozitív véleményt olvastam a helyről. Lelkesen kerestük fel a cukrászdát, csak és kizárólag azért ejtettük útba Pásztót, hogy megkóstoljuk a sütiket. Nagyon mutatós, ehető sütiket ettünk, de nem találtuk meg azt, amit kerestünk bennük. Csupán ezért szerintem nem érdemes ide utazni. 4 sütit kóstoltunk: 3 normál, 1 light.

Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nekünk a Mátra felől jövet a régebbi Csibe cukrászda esik útba, persze a másikat is próbáltuk már, az sokkal modernebb, de a lényeg, hogy egyformán tökéletes a sütemény választék- akár csak a kávé. A sütemények lényege, hogy friss, könnyű, mutatós, természetes ízeket tartalmaz, nincs margarinos émelyítő íz, nincs "aromaorgia", a színek is hihetőek és mindegyik süti egyedi ízű.
Budaörs

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Valahonnan a Mátrából jöttünk lefelé, aztán erre vezetett az út. Nem volt tudatos, hogy éppen ide fogunk bebotlani, de nem bántuk meg. Nincs széleskörű tapasztalatom, csak egy kóla volt, meg kávé, meg a mellékhelyiség, meg persze a rengeteg fantasztikus sütemény, valójában meglepően széles a kínálat.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2019.07.18.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.26. - 2018.12.23.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2018.07.29. - 2019.01.06.

Szállodák Pásztó környékén
Hotel Narád & Park Pásztó
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Tó Wellness Hotel Pásztó
Főnix Medical Wellness Resort Pásztó
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Kedvezményes nyaralás a mátrai hegyekben (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Nyaraljunk Kastélyban! (min. 3 éj)

Csibe Cukrászda PásztóX