Csibe Cukrászda - Belváros Pásztó

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
A Mátrából jövet álltunk meg ma, fagylaltra és kávéra. A helyiség szokás szerint tele volt vendégekkel. AZ Őrség zöld aranya nevű kreáció igazán különleges alkotás lett, de a többi is finom volt. A klasszikus ízek is megtalálhatók, mint vanília, csokoládé, férjemnek ízlettek. Többször voltunk már itt, amikor utunkba esik mindig bejövünk. Ezután is így lesz!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Hallotuk hirét a cukrászdának. . Arravezett utunk. . kipobáljuk. . Két süteményes tiszta és gusztusos pult. . Tele drága ságokkal. . 850 Ft egy kézműves süti, de egy mignon csak 250 ft- ba kerül. . Fagyi is van természetesen. . . Elvitelre hoztunk egy pár kóstólót. . . Finom,de irreálisan drága- akkor is ha kézműves. .

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Annyi pozitív véleményt olvastam a helyről. Lelkesen kerestük fel a cukrászdát, csak és kizárólag azért ejtettük útba Pásztót, hogy megkóstoljuk a sütiket. Nagyon mutatós, ehető sütiket ettünk, de nem találtuk meg azt, amit kerestünk bennük. Csupán ezért szerintem nem érdemes ide utazni. 4 sütit kóstoltunk: 3 normál, 1 light.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nekünk a Mátra felől jövet a régebbi Csibe cukrászda esik útba, persze a másikat is próbáltuk már, az sokkal modernebb, de a lényeg, hogy egyformán tökéletes a sütemény választék- akár csak a kávé. A sütemények lényege, hogy friss, könnyű, mutatós, természetes ízeket tartalmaz, nincs margarinos émelyítő íz, nincs "aromaorgia", a színek is hihetőek és mindegyik süti egyedi ízű.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Valahonnan a Mátrából jöttünk lefelé, aztán erre vezetett az út. Nem volt tudatos, hogy éppen ide fogunk bebotlani, de nem bántuk meg. Nincs széleskörű tapasztalatom, csak egy kóla volt, meg kávé, meg a mellékhelyiség, meg persze a rengeteg fantasztikus sütemény, valójában meglepően széles a kínálat.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.247,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, túrákkal, belépőkkel
2021.03.08. - 2021.12.23.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500 - 33.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.21. - 2021.12.21.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-7 éjszaka 11.788,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.05.

Szállodák Pásztó környékén
Kastélyhotel Sasvár Pásztó
Tó Wellness Hotel Pásztó
Libra Hotel Pásztó
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

Csibe Cukrászda - Belváros PásztóX