Csibe Cukrászda Pásztó

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
3060 Pásztó, Fő út 81.

cukrászda, kávézó - kávéház

Csibe Cukrászda Pásztó vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Annyi pozitív véleményt olvastam a helyről. Lelkesen kerestük fel a cukrászdát, csak és kizárólag azért ejtettük útba Pásztót, hogy megkóstoljuk a sütiket. Nagyon mutatós, ehető sütiket ettünk, de nem találtuk meg azt, amit kerestünk bennük. Csupán ezért szerintem nem érdemes ide utazni. 4 sütit kóstoltunk: 3 normál, 1 light.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nekünk a Mátra felől jövet a régebbi Csibe cukrászda esik útba, persze a másikat is próbáltuk már, az sokkal modernebb, de a lényeg, hogy egyformán tökéletes a sütemény választék- akár csak a kávé. A sütemények lényege, hogy friss, könnyű, mutatós, természetes ízeket tartalmaz, nincs margarinos émelyítő íz, nincs "aromaorgia", a színek is hihetőek és mindegyik süti egyedi ízű.

Ugor TOP étteremértékelő
Ugor TOP egyébhely értékelő
Ugor TOP fotófeltöltő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Valahonnan a Mátrából jöttünk lefelé, aztán erre vezetett az út. Nem volt tudatos, hogy éppen ide fogunk bebotlani, de nem bántuk meg. Nincs széleskörű tapasztalatom, csak egy kóla volt, meg kávé, meg a mellékhelyiség, meg persze a rengeteg fantasztikus sütemény, valójában meglepően széles a kínálat.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis, félpanziós vagy teljes ellátással
2018.04.27. - 2018.05.02.

Szállodák Pásztó környékén
Hotel Narád & Park Pásztó
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Tó Wellness Hotel Pásztó
Libra Hotel Pásztó
Mátrai móka (min. 2 éj)
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)

Csibe Cukrászda PásztóX