Csibe Cukrászda Pásztó

Csibe Cukrászda Pásztó vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Hallotuk hirét a cukrászdának. . Arravezett utunk. . kipobáljuk. . Két süteményes tiszta és gusztusos pult. . Tele drága ságokkal. . 850 Ft egy kézműves süti, de egy mignon csak 250 ft- ba kerül. . Fagyi is van természetesen. . . Elvitelre hoztunk egy pár kóstólót. . . Finom,de irreálisan drága- akkor is ha kézműves. .

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Annyi pozitív véleményt olvastam a helyről. Lelkesen kerestük fel a cukrászdát, csak és kizárólag azért ejtettük útba Pásztót, hogy megkóstoljuk a sütiket. Nagyon mutatós, ehető sütiket ettünk, de nem találtuk meg azt, amit kerestünk bennük. Csupán ezért szerintem nem érdemes ide utazni. 4 sütit kóstoltunk: 3 normál, 1 light.

Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nekünk a Mátra felől jövet a régebbi Csibe cukrászda esik útba, persze a másikat is próbáltuk már, az sokkal modernebb, de a lényeg, hogy egyformán tökéletes a sütemény választék- akár csak a kávé. A sütemények lényege, hogy friss, könnyű, mutatós, természetes ízeket tartalmaz, nincs margarinos émelyítő íz, nincs "aromaorgia", a színek is hihetőek és mindegyik süti egyedi ízű.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Valahonnan a Mátrából jöttünk lefelé, aztán erre vezetett az út. Nem volt tudatos, hogy éppen ide fogunk bebotlani, de nem bántuk meg. Nincs széleskörű tapasztalatom, csak egy kóla volt, meg kávé, meg a mellékhelyiség, meg persze a rengeteg fantasztikus sütemény, valójában meglepően széles a kínálat.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Gesztenyés Vendégház
Garáb
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Lugas Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Abasári Hegedűs Vendégház & Pincefogadó
Abasár
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.01. - 2019.09.23.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Pásztó környékén
Főnix Medical Wellness Resort Pásztó
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Hotel Narád & Park Pásztó
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Erzsébet Park Hotel Pásztó
Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes nyaralás a mátrai hegyekben (min. 2 éj)
Mámorító ősz (min. 2 éj)

Csibe Cukrászda PásztóX