Bagolyvár Vendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Bagolyvár Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2018. január 7.családjával járt itt
Nagyon finom ételek, jó kiszolgálás kellemes környezet ,hangulatos élő zene. Mindenkinek ajánlom . Én serpenyős libamájat ettem kék sajtos krumplipürével, meg rántott camembert vajban párolt zöldséggel , a család többi tagja bagolytálat , lazacot, házi kenyeret és minden nagyon de nagyon finom volt. Visszatérünk az már biztos.
Kiváló 2017. június 17.családjával járt itt
2017. Jùnius 17.-èn ebèdeltünk itt. Nagyon jò vàlasztàs volt, màskor is eljövünk. Az ètelek, a felszolgàlàs ès a hely is nagyon szuper. Köszönjük
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 14.a párjával járt itt
Pécsi vagyok. Ha szeretnék úgy vacsorázni, hogy a minőség, a helyszín, a beszélgetési lehetőség is adott legyen, ide jövök. A Tettye, Havihegyi templom felett helyezkedik el. Csendes környék. Hétvégente élő zenével, ami a terem U alakjának köszönhetően, ha beszélgetős estére vágysz, nem zavaró.
Kiváló 2014. október 20.barátokkal járt itt
Finomabbnàl finomabb ételek.Kivàló kiszolgàlàs.Varàzslatos környezet.Pazar panoràma.
A szàlloda szobài különböző népviseletbe vannak öltöztetve.
Ilyen hely nincs még egy a vàrosban.
Átlagos 2013. november 20.barátokkal járt itt
Az ételek választékával elégedett voltam, vannak vadhúsból készült ételek is, ez szuper lenne, csakhogy többször kaptam mócsingos, rágós darabokat is. Többet ott vadhúst nem eszem. Ami egyáltalánnem tetszett, a kiszolgálás, semmi kedvesség, mosoly, már-már pökhendi a stílus, igazi régi komcsi stílus.
Kiváló 2013. október 17.családjával járt itt
Életemben először jártam a már sokak által dicsért Bagolyvárban. Az étterem elhelyezkedése a Havihegyen különleges, a teraszról a kilátás inpozáns. Mindezek mellett a jó ételek, kitűnő borok és a kiszolgálás 5 csillagot érdelmel. Az adagok igazán bőségesek és sok elfeledett készítési mód reneszánszát éli (kemencés ételek) stb. Biztosan jövünk még, csak tartsák a színvonalat!
Kiváló 2013. május 18.családjával járt itt
Rendkívül figyelmes kiszolgálásban részesültünk, a tulajdonos és a személyzet is a vendégek kívánságát lesve ténykednek. Csodálatos környezetben van az étterem, gyönyörű kilátással a városra. Az ételek kiválóak, az adagok is megfelelőek, a borok rendkívül finomak.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Pécsett a legjobbak közé sorolható, ha nem a legeslegjobb. Többször jártunk már itt, családdal is és nagyobb társasággal is. Az ételek mennyisége bőven elég, (nekem kicsit sok is), nagyon finom, a desszertek fenségesek. A hely csodás, főleg a kilátás. A kiszolgálás rendben, a pincérek figyelmesek, gyorsak.
Nagyon szuper hely! ! ! ! Érdemes kipróbálni! !
Kiváló 2019. augusztus 18.barátokkal járt itt
Egy nyári este a barátainkkal kerestük fel az éttermet. Minden megfelelt az elvárásainknak. A teraszról szép kilátás nyílik a keleti városrészre. A felszolgáló végig úgy viselkedetg, hogy valóban azt éreztük , vendégül lát minket.az italok és ételek különlegesek és finomak.
Kiváló 2018. június 21.gyerekekkel járt itt
Kritikus vagyok, de nem várok csodát, de ez a hely. . . Csodálatos és a panoráma a teraszról! Hát kérem élni biza jó! ! Kedves és gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és zseniális friss burgonyás kenyér ami 8 óra után is ízletes és finom. Az ételek ízletesek és igazán jó ízűek, a húsleves hihetetlenül finom volt csak úgy mint a panko morzsás csirkemell burgonyapürével.
Bagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső kép