7621 Pécs, Király u. 7.

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Cafe Frei Pécs vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Nagyon szeretjük apárommal , a Caffe Frei kávézóiban megkóstolni a világ minden tájáról a finomnál finomabb kávékat. Így volt ez Pécsett is 2019 augusztusában. A kiszolgálás gyors volt. A kávé nagyon finom. Csak ajánlani tudom. Egy nagyon kellemes kávézásban volt részünk.
Mindenki aki teheti térjen be.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 20.
A Café Frei-lánc régóta szívem csücske, a világ számos tájáról származó kávéi, a hihetetlen érdekes cikkeket is rejtő itallapja és korrekt árai miatt. Ez utóbbi főleg akkor válik érthetővé, ha összevetjük más, erősen túlhájpolt kávézó-láncok kínálatával és áraival.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 25.
Törzshelynek számít ez a hely már számunkra, mégis csak most írok róla. Pécsi egyetemista lettem és a vonzó Király utca kihagyhatatlan momentum az egyetemisták életében. Mi is sokat sétálgattunk a környéken, és akkor fedeztük fel a Cafe Frei-t. Tetszik, hogy 10%-os diákkedvezmény van minden jeges italra, tetszik a tapéta, a hangulat.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7.
Már korábban is elsétáltam a hely előtt, de csak kívülről néztem atz igényes portált. A hét végén a fiammal ismét a Király utcában sétáltunk, és most be is tértünk. Kimondottan igényes a belső tér, vannak kisebb nagyobb társaságoknak asztalok és a portál előtt különálló bárszékek is, így az utca forgataga is látható belülről.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 28.
Barátnőm ajánlotta a helyet, hogy ha különleges kávét szeretnék kóstolni nem drágán, akkor ki kell próbálnom. A kávékülönlegességek bőségében persze az ember zavarba is jön, eltartott egy 10 percig, mire megálmodtam, hogy mit szeretnék kipróbálni. Minden kontinens jellegzetes kávéja kóstolható, vannak hideg-meleg változatok, koffeinmentesen is lehet kérni.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.06.30.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2020.12.26.
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2021.12.22.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.03.05.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Március 15. Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)

Cafe Frei PécsX