Renaa

Ár-érték figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.04.03
Utoljára itt2020.03.15

2017. március 30.családjával járt itt
Egy már majdnem 4 csillagos szállásra érkeztünk. A legnagyobb téli hideg volt, így kicsit a hőmérsékletet mindenhol keveslettük, kivétel az étteremben. A lift kifejezetten hideg volt és csak fél szintenként áll meg, így mindenképp kell lépcsőzni. Maga a szoba megfelelő volt. A fürdőben a zuhanyzót kicsinylettem, pedig az átlagnál kisebb vagyok.
Felhasználó fényképei:
Hotel Napfény Zalakaros - Hotel Napfény Zalakaros - Hotel Napfény Zalakaros - Hotel Napfény Zalakaros - Hotel Napfény Zalakaros -
Átlagos 2017. augusztus 2.családjával járt itt
Egy délutáni fürdéshez alkalmas, de többre nem. Általában túlzsúfolt. Az szabadtéri úszómedencében úszni nem lehet, egy sávot se tartanak fent az úszók számára, így a teljes medence a vízbeugráló, labdázó fiataloké. Ételt vásárolni a strand területén nem érdemes, silány a minőség mindegyik büfében.
2017. május 26.barátokkal járt itt
A városközpontjában, leltünk rá erre a kis barátságos étteremre. Azóta már többször is jártunk itt. Ebédidőben mindig tele van a vendéglő, már ez is mutatja, hogy ár-érték arányban milyen jó. Az ételek finomak. A kiszolgálás kedves és gyors még a sok vendég ellenére.