Csülök Bár Pécs

Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Csülök Bár Pécs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 20.egyedül járt itt
Soha nem gondoltam volna, hogy a sertés lábából ennyi sokféle ételt lehet készíteni. És lehet, erre bizonyíték a Pécs-patacsi csülökbár. És az ízek! ! ! Erzsi néni már nincs, de a Marcsi sem "kutya", inkább csülök,de nagyon jól főz. A személyzet kedves és vidám.
Csülök Bár Pécs - Étel/italCsülök Bár Pécs - Étel/ital
Tisztelt Értékelő!
Köszönjük, hogy értékelte a vendéglőnket. Különösen örülünk annak, hogy ennyire meg volt elégedve az ételek ízével, minőségével és a munkatársaink oda figyelésével! Sajnos egyéb okokból 3 házzal el költözünk a Pellérdi út 31. számba. Ezen túl a fekete kutya csülök ház nem hozzánk tartozik!
Kiváló 2015. szeptember 26.családjával járt itt
Kedves barátságos hely. Amióta megkóstoltam a csülkös babgulyást, függő lettem. Kár hogy vasárnap nincs nyitva.Mindenkinek ajánlom. Én speciell soha nem rendeltem másutt csülkös ételt. Azt hittem nem szeretem, tévedtem, másutt nem szeretem.Remélem megtartják a barátságos szakácsukat, és az áraikat.
2016. március 1., Krécsó Norbert, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Mecseki túra után megéhezve, véletlenül leltünk rá erre az étteremre. A tábla már messziről hirdette,hogy itt különböző csülökvariációkkal lakik jól az ember. Az egyszerű belső berendezésű miliő után szembesültünk a nagy választékú étlappal, amelyen számtalan csülökkel kombinált étel szerepel.
Kiváló 2015. június 20.a párjával járt itt
Gyors kiszolgálás,házias ìzek. Barátságos környezet. A chilipaprikás ételízesìtő nagyon bejött.
Csülök Bár Pécs a térképen
7632 PécsPellérdi út 31.
06 72 784995
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • fedett terasz
H-Szo
V