Főnix Pizzéria Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Főnix Pizzéria Pécs vélemények

2023. június 30.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor az első este az utunk a Főnix Pizzériába vezetett. 3 órás út után ebbe a pizzériába tértünk be vacsorázni. Igazi olaszos hangulatú és finom olaszos ételeket felvonultató kis pizzéria. Kedves kiszolgálás. Természetesen teltház,ami mutatja is a hely kifinomultságát,hangulatát és nem utolsó sorban az ételek minőségét.
Főnix Pizzéria Pécs - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Egyszerű, de nagyszerű hely. Viszonylag kicsi, de jól elfértünk. Közel van a főtérhez. A rendelt pizzáink szuper finomak voltak. Ár/érték arányban teljesen megfelelő. Viszonylag gyorsan megkaptuk rendelésünket, amely friss volt és illatos. Teljesen biztos, hogy legközelebbi pécsi kiruccanásunkon is itt pizzázunk. Szívesen ajánlom ezt a helyet.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Hatan tértünk be ide egy pécsi utazás alkalmával, szombat este. Elég sokan voltak, véletlen volt, hogy sikerült lecsapnunnk egy felszabaduló nagy asztalhoz. A pizza finom volt, és kicsit kedvezőbb árú, mint a főtéren kicsit lejjebb. Viszont elég hangulatromboló volt, hogy a megrendelt négy pizzából egyet kb. negyed órával később hoztak ki.
Átlagos 2018. szeptember 29.családjával járt itt
Vacsorázni tértünk be a családdal.A hely hangulatos,kedves kiszolgálással.Az étel gyorsan elkészült és nagy adag volt, az extra kéréseket gyorsan és kedvesen teljesítették.
A kért hamburgerben a kacsamáj számomra túl nyers volt, de alapvetően finom volt.
Az éttermet ajánlanám másoknak is.
Átlagos 2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
Átlagos kinézetű hely, kicsit kicsinek érzem a befogadókapacitást, de belvárosban nehéz vagy lehetetlen terjeszkedni. Egyik alkalommal a pincér lány morcosnak tűnt, de velünk nem éreztette. Sok féle pizza közül választhatunk, amiket frappáns zenekarok nevével jelöltek. Nagyon kevés a parkoló amit nehéz megközelíteni. Elsődlegesen nem ezt az éttermet ajánlanám de a pizzák ízletesek.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
A családommal látogattunk Pécsre, az első este programja volt a Főnix, de végül minden este itt lyukadtunk ki. Imádtuk a pizzákat, tésztákat, desszerteket. Másfél éves kisfiúnkat is maximálisan figyelembe vették, kiskanál, etetőszék, figyelmesség. A palacsinták isteniek, külön ajánlom mindenki figyelmébe.
Kiváló 2015. június 22. járt itt
Pécs legjobb pizzázós helye! Nemcsak finom, de olyan különlegességek is vannak itt, amit még máshol nem láttam. A mexikói pizzán marha darálthús volt, finom, száraz, nem tocsogott a szószban. Nachos és avokádó szósz, parmezán sajt is volt a tésztán, mennyei volt az összhatás! A kiszolgálás kedves, gyors, figyelmes.
Kiváló 2014. szeptember 17.a párjával járt itt
A párommal látogattunk el két egymást követő nap is ide, nem véletlenül. Az ételek, a tálalás és valahogy a közeg is nagyon 'olaszos'. Kóstoltuk a pesztós pennét, a sütőben sült bolognait, illetve a Napolitana pizzát. Minden fenséges volt. A kiszolgálás nagyszerű, készségesek és kedvesek voltak mindkét alkalommal velünk. Totálisan jóllakva álltunk fel, azon a két napon nem is vacsoráztunk.
Kiváló 2014. május 27.barátokkal járt itt
Nagyon, nagyon finom a pizza, sajnos más fajta ételeket meg nem kóstoltam, de biztos vagyok benne, hogy minden isteni. Családias hely.