Maestro Pizzéria Étterem Pécs

Maestro Pizzéria Étterem Pécs
Maestro Pizzéria Étterem PécsMaestro Pizzéria Étterem Pécs
Maestro Pizzéria Étterem PécsMaestro Pizzéria Étterem Pécs

Maestro Pizzéria Étterem Pécs bemutatkozása

A pizzéria - étterem Pécs legszebb részén, a Barbakán alatt a várfalban található. A 60 féle pizza mellett megtalálhatóak az olasz, és nemzetközi konyha remekei is. Hétvégenként élőzene, karaoke, és egyéb ingyenes rendezvények szórakoztatják a betérőket, állandó italakciók mellett! Nyáron a hatalmas Jagermeister terasz nyújt árnyékot.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Maestro Pizzéria Étterem Pécs vélemények

Kiváló 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Barátnőmmel voltunk, kedves kiszolgálás, hatalmas adagok, fél áron mint a király utcában egyes helyeken. . . Szép környezet, a pizza isteni volt, és a barátnőm kajája. . . hmmm isteni. Én söröztem, a párom limonádét ivott, minden finom volt. . . Azt hiszem törzsvendégek leszünk.
2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A fèrjem ès a kislànyunk pizzàt evett, èn grill nyàrsat. Mindkettő étel nagyon finom volt, a paradicsomos rizs különösen ízlett. A felszolgàlók kedvesek, baràtsàgosak. Az àrak àtlagosak, igaz ha azt nèzzük, hogy milyen óriàsi adagokat adnak, akkor mèg kedvezônek is mondhatjuk.
Átlagos 2014. augusztus 19.barátokkal járt itt
Nem vagyok kötekedő típus, de egy-két észrevételt megosztanék. Barátokkal jártunk itt. Hangulatos környezet, kiszolgálás udvarias, de. . . . Az italrendelésnél kértem egy olyan italt, ami konkrétan nincs az itallapon, de külön-külön igen (sörös variáció). Általában a legtöbb helyen rugalmasak és megcsinálják, valamint tudják miről is van szó.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Ha Pécs, akkor pizzát csakis innen. Vastagon van a feltét, nem sajnálják a sajtot a tetejéről, friss, forró mindig. Lepényt a férjem szokott enni, nagy étkű, de az utolsó falatok, nehezen mennek le. 2 db. pizzalap közé, vastag, izletes töltelék, nagyon jól összesülnek az izek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 20.családjával járt itt
Nagyon jól megközelíthető helyen van a belvárosban, autóval busszal egyaránt. Udvarias személyzet gondoskodik a jó hangulatról. A finom ízletes ételek pedig az éhségünket csillapítják. Nagy adag étellel jóllakhat a legéhesebb betérő is. Ezen a hangulatos helyen hosszú időn át kipihenhetjük fáradalmunkat, észre sem venni, hogy telik az idő.
Kiváló 2014. március 16.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk itt. Hangulatos, családias környezet. Kiszolgálás kicsit lassú volt, de udvariasan történt! Étel amit rendeltünk fantasztikus finom volt. Gyermekeim jól érezték magukat,mert a kényelmük érdekében mindent megtettek. Nagyon finom a pizzájuk és úgy döntöttük ezentúl csak tőlük rendelünk, házhoz szállítás formájában.
A desszert is csodálatos volt.
Ajánlom mindenkinek a figyelmébe.
Kiváló 2014. február 19.gyerekekkel járt itt
Tavasszal egy hosszú hétvégén jártunk itt a családdal. Nagyon udvarias a kiszolgálás, nagyon elégedettek voltunk mind az ételek minőségével, mind a személyzettel, mind az elhelyezkedésével, mert sok szálláshelyhez közel van. A kisgyermekek miatt sok segítséget kértünk, melyeket örömmel és szívesen teljesítettek. Ha legközelebb Pécsen járunk, ide biztos visszatérünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 19.barátokkal járt itt
Párommal és barátainkkal gyakran járunk ide, illetve rendelünk innen. Nagyon szeretjük az ételeket, a pizzájuk is bőségesen meg van rakva feltéttel. A kedvencünk az óriáshamburger. finom zsömle, hús, és jól meg van rakva zöldségekkel, sajtal, meg ki amivel kéri. hmmm, nyami :) szoktunk hozzá rendelni zorba salátát, mert azt is finoman rakják össze.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2013. december 11. járt itt
Szeretem ezt a helyet, nyáron a körkörös teraszát, télen a meleg pincehelyiséget, ahol tavaly a Mikulás sapkája lógott a fogason, tehát még ő is idejár! Az ételek nagyon-nagyon finomak, nagy a választék. Nagyjából 10-15 alkalommal jártam itt, de rosszat még nem ettem. Néha picit lassú a kiszolgálás, de általában azért, mert sokan vannak. Különben is simán megéri várni!
Kiváló 2013. augusztus 25.a párjával járt itt
Nagy választék mind étel, mind ital terén.A teraszon voltunk, kellemes zene szólt, kedvesek voltak a felszolgálók. A pizza a legjobb a városban, az ételek háziasak, és nagy adagok! Koktéloztunk, pizzáztunk, nagyon jól éreztük magunkat. Másnak is ajánlom! ui.: jaj és az a pincérlány...nagyon aranyos volt!
Maestro Pizzéria Étterem Pécs a térképen
7621 PécsKlimó György út. 12.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo