Rundó Étterem és Söröző Pécs

Rundó Étterem és Söröző Pécs
Rundó Étterem és Söröző PécsRundó Étterem és Söröző Pécs
Rundó Étterem és Söröző PécsRundó Étterem és Söröző Pécs

Rundó Étterem és Söröző Pécs bemutatkozása

Nemrégiben felújított, a közelmúltat idéző épületben várja minden kedves vendégét a Rundó Étterem és Söröző magyaros, házias ízeivel!
A Rundó Söröző Étterem felújítása során egy 16. századi Szent Benedek templom falmaradványaira bukkantak, így nagy tisztelettel adóztak a múltnak, a környezetbe illeszkedve megtartották a ház eredeti formáját, a berendezés mégis fiatalos designt kapott.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Rundó Étterem és Söröző Pécs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
Családommal látogattunk Pécsre,miközben sétáltunk a hűvös, öszi időben, már negyon fázva betértünk a Citrom utcába, mert főiskolás emlékeim között itt szerepelt egy megfizethető étterem. Nos nem is csalódtunk,menüt kértünk, mert nagyon éhesek voltunk, így pedig gyorsabb volt, nagyon finom húsleves volt csigatésztával,majd hawaii csirke sült burgonyával vagy bécsi szelet rizzsel és kukoricasalátával.
Gyenge 2015. szeptember 9.a párjával járt itt
Hosszú út után megéhezve tértünk be az étterembe. Belépéskor nagyon kellemes, szép, tiszta, modern, izléses látvány fogadott bennünket. Helyet foglaltunk. A pincér hölgy pillanatok alatt megérkezet, nagyon udvarias volt. Ripsz-ropsz fel is vette a rendelést. A következő pillanatban már hozta is a húslevest cérnametéltel.
2015. július 28.barátokkal járt itt
Kedves külföldi barátunkkal vacsorázni tértünk be ebbe a belvárosi étterembe. A külső nem sokat mondott, de belül szép, modern. A magyaros ételek választéka igen nagy, így cigánypecsenyét, illetve csülköt választottunk. Az ízekben nem csalódtunk, talán a csülök zsírállománya kissé sok volt (jó tudom, ez nem egy száraz étel).
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
A feleségemmel jártunk Pécsett, több ebédet és egy alkalommal a vacsoránkat is ott fogyasztottuk el. Az ebéd 'kiadása' hihetetlen gördülékenyen zajlott, igazából már az ajtóban járva hozták a menüt, ami kifogástalan volt. A vacsora alkalmával a párom lazacot, míg én a Rundó tálat kósoltam meg. Mit megkóstoltam, felzabáltam.
Szörnyű 2014. augusztus 30., üzleti partnerrel járt itt
Éhes voltam, a belvárosban jártam a postánál, gondoltam beugrok enni valamit. Beléptünk, immár ketten egy barátommal, leültünk. Egy pár asztal fog foglalt körülöttünk. Megjelent a felszolgáló hölgy, és mindjárt kérdezte melyik menüt szeretnénk, és mivel mi nem elsősorban menüre mentünk volna, visszakérdeztünk mi van a menün.
Kiváló 2013. június 9.barátokkal járt itt
Többször is jártam ezen a helyen egy kedves baráttal. Mindketten elégedettek voltunk a kiszolgálás gyorsaságával,étel minőségével.
Az étterem kedvező helyen található és nem túl drága. A felszolgáló személyzet udvarias és pontos. Az étterem kert helységgel is rendelkezik,ami szerencsére nem az utcára nyílik. Ha a tisztaság kifogásolható lett volna biztos emlékeznék rá.
Rundó Étterem és Söröző Pécs a térképen
7621 PécsCitrom u. 16
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • koktélok • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo