Pécsi TV-Torony Kilátó Pécs

Pécsi TV-Torony Kilátó Pécs
Pécsi TV-Torony Kilátó PécsPécsi TV-Torony Kilátó Pécs
Pécsi TV-Torony Kilátó PécsPécsi TV-Torony Kilátó Pécs

Pécsi TV-Torony Kilátó Pécs bemutatkozása

A pécsi Tv-Torony Kilátó a Mecsekben, a Misina tetőn található. 197 méteres magasságával 1973. áprilisa, megnyitása óta az ország legmagasabb épülete. Érdekesség, hogy New Yorkban ugyanezen a napon adták át a World Trade Center ikertornyait, amely akkoriban a világ legmagasabb épülete volt.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Pécsi TV-Torony Kilátó Pécs vélemények

Kihagyhatatlan 2023. július 11.barátokkal járt itt
Helyijáratú autóbusszal mentünk a torny bejáratáig. Onnan lifttel lehet felmenni a kilátóba. A liftkezelő útközben rövid tájékoztatást ad. A kilátás nagyon szép, de hiányoltunk valamiféle feliratot, hogy melyik irányban mit látunk. Pécs város látképére azért ráismertünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Érdekes 2022. november 4.a párjával járt itt
Október végén, egy nagyon ködös délelőtt indultunk el a pécsi TV toronyba. Szerencsénk volt, mire felértünk, már kezdett felszállni a köd. Fantasztikus látvány volt, ahogy kezdtek előbukkanni a fák, az épületek. Betértünk az étterembe, amire igencsak ráférne egy alapos ablakpucolás, mert ki sem lehet látni az ablakokon.
Pécsi TV-Torony Kilátó Pécs - Külső képPécsi TV-Torony Kilátó Pécs - Külső kép
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a panoráma ami elénk tárult . Lifttel viszik a látogatókat,aminek nagyon örültünk. (mindketten asztmásak vagyunk) Jól megközelíthető a torony nem fontos autóval felmenni helyi járat közlekedik egészen a torony bejáratáig.
Pécsi TV-Torony Kilátó Pécs - EgyébPécsi TV-Torony Kilátó Pécs - EgyébPécsi TV-Torony Kilátó Pécs - EgyébPécsi TV-Torony Kilátó Pécs - Egyéb