Főnix Hotel Pécs
7621 Pécs, Hunyadi J. út 2.

Főnix Hotel Pécs a térképen

Főnix Hotel Pécs értékelése:

13. helyezett a 78 pécsi szállás közül
65. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Főnix Hotel Pécs képei

Főnix Hotel Pécs vélemények

MeLill TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 14.
Kiváló helyen, Pécs belvárosában, a Dzsámitól kb 3 perc sétára. A szobák és az étkezés hagy némi kívánni valót maga után. Elég régimódi maga a berendezés. Reggeli és vacsora kérhető. Ami nem tetszett, hogy kb 3 féle reggeliből választhattunk (rántotta, felvágott vagy virsli), elég kis adagot adtak, nem laktunk jól. Más 3*-os szállodákban ettől jóval magasabb a színvonal.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk ebben a szállodában. Két ágyas szobában, ami a méreteit tekintve teljesen megfelelt. (Az egy ágyas szobák az átlaghoz képest kisebbek. ) Mivel nagyon sűrű volt a Pécs és környéke program, tulajdonképpen csak aludni jártunk a szállodába. A reggeli elegendő volt, vacsorát a földszinti pizzériában fogyasztottunk.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Mohácsra utaztunk a Busójárás hétvégéjére társasággal. Szálláshely viszont már csak Pécsen jöhetett szóba, s így esett a választás a Főnix Hotelre,amelynek elhelyezkedése kiváló,mert így egy városlátogatással bővült a program. A recepción kedves fogadtatásban volt részünk. Mi egy három személyes, nagy erkélyes szobát foglaltunk,amely kettőnk részére minden kényelmet kielégített.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 4.
Olyan helyen van, ahonnan minden könnyen megközelíthető gyalog is. Az ablakunkból az 50 m-re lévő dzsámira is ráláttunk. A recepciós érkezésünkkor és a távozáskor is szó nélkül elvette és vitte a csomagjainkat. Bár saját étterme nincs, de az épület földszintjén van étterem/pizzéria és a pincéban egy nagyszerű étterem.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Két éjszakát terveztünk tölteni a szállodában a foglalásunk szerint, de az első nap után úgy döntöttünk kihagyjuk a másodikat. Nyár, kb 45°C, így kifejezetten légkondíciolált szobát kértünk, és felárért foglaltunk, majd kénytelen fizettünk. A szobában mindössze egy rozzant ventillátor volt, a hőség pedig a manzárdos szobákban elviselhetetlen.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14.
Építészetében egy különleges, kis szálloda, ahol 3 napot töltöttünk el. Rend és tisztaság mindenütt, a személyzet kedves és udvarias volt. Talán a szoba mérete kicsit kisebb a megszokottól. Az ára nagyon kedvező. A konyha kitűnő, mivel az ételek nagyon ízletesek, megfelelő adagúak és árban nagyon jó. Bárkinek tudjuk ajánlani.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Több alkalommal szálltunk meg a barátságos kis szállodában. Kiváló helyen található, igaz, nem mai szálló, de funkcióban minden igényt kielégített. Tiszta ágynemű, tiszta fürdő, kényelmes ágy, wifi, jó meleg szoba (télen voltunk).A reggeli kicsit "lájtos", de már korán reggel friss péksütemény volt.
Legközelebb is megyünk !

Boutique Hotel Sopianae
2 nap/1 éjszaka 7.201 - 9.228,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 12.710 - 21.764,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2023.01.08-ig
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, városnéző kisvonatozással
Érvényes: 2021.05.25-ig
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 15.114,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.01-ig
Kálvária-Rácz Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 8.100 - 451.620,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.31-ig

Szállodák Pécs környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

PécsX