Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal

Hotel Kikelet Pécs vélemények

Kiváló 2015. január 10.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedett voltunk mindennel! Ami kiemelkedő volt, az a személyzet kedvessége, segítőkészsége. (Nagyon zavaró "felső szomszédot" kaptunk, de igyekeztek megoldani a problémánkat. ) A medence vize tényleg hideg kicsit, de azért ki lehet bírni. :) Az ételek finomak, bőségesek voltak, pedig nem voltunk sokan a hotelben.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Gyönyörű panorámával rendelkezik,nagyon kedves a személyzet,makulátlan tisztaság,finom ételeket kaptunk,prospektusokkal segítettek bennünket ,hogy minél több látnivalót meg tudjunk tekinteni ittlétünk alkalmával. A wellness-részleg nagyon igényes. Ingyenes parkolási lehetőséget biztosítottak.
Kiváló 2014. december 11.gyerekekkel járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzet kiemelkedő kedvességével és figyelmességével a leginkább! A svédasztalos reggeli minden igényt kielégített, a vacsorák pedig igazán gasztronómiai élményt nyújtottak. A kilátás páratlan, különösen éjjel gyönyörű a kivilágított város.
Kiváló 2014. október 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok véleményt elolvastam, mielőtt ezt a szállodát választottam. . . . Kis családomnak olyan napokat szerettem volna szerezni, amire szívesen visszaemlékeznek. Sikerült! ! ! ! ! Nekünk az étkezés nem volt egyhangú, a szoba kényelmes volt, a wellness részlegben nagyon jól teltek az estéink a vacsi után. . . nekünk a víz sem volt hideg.
Kiváló 2014. május 1.a párjával járt itt
A wellness részleg egy kicsit nagyobb lehetne, mert teltház esetén valószínű kicsinek minősül. A személyzet nagyon kedves és segítőkész emberekből állt. A félpanziós ellátás nagyon bőséges és finom volt. Örülök, hogy panorámás szobát tudtunk foglalni, mert a kilátás tökéletesen megfelelt. Szeretném a közeljövőbe ismét meglátogatni a szállodát.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
A szobából csodálatos panoráma. . . A személyzet közvetlen,kedves, segítőkész. A hely tökéletes túrázáshoz, kulturális programok könnyen elérhetők a városban(autóval pár perc,de a busz a hotel előtt áll meg)Wellnes részleg élvezhető a kirándulások után (szuper a masszőrjük, ajánlom mindenkinek. . .
Kiváló 2014. április 4.a párjával járt itt
A Kikelet Magyarország legszebb fekvésű szállodája. Szobánk nagyon kényelmes volt, fantasztikus panorámával. Az étkezés jó volt, a kedd esti áfonyás sajttorta kiváló. A vizes részleg nagyon kellemes. A személyzet készséges. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Gyönyörű rálátás a városra, csendes nyugodt környezetben. A konyha elsőosztályú volt a személyzet maximálisan udvarias és segítőkész. Állandóan a kedvükbe jártak és nem lehetett tőlük olyat kérni amit nem teljesítettek. Ajánlom másnak is itt kényeztetésre talál. Biztos vagyok benne , hogy máskor is elmegyünk ide.
köszönöm az egész személyzetnek!
Kiváló 2014. március 1.a párjával járt itt
A szobánk a városra nézett, gyönyörű kilátással. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet kedves, segítőkész, maximálisan odafigyeltek a vendégekre. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, kellemes három napot töltöttünk a hotelben. Szívesen ajánljuk másoknak is, és valószínűleg mi is visszatérünk majd a közeljövőben.
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Már érkezéskor feltűnt, hogy tiszta, igényes a szálloda. A recepción dolgozó hölgy nagyon kedves és segítőkész volt. Bármilyen kérdést feltehettünk. A szobába a rózsaszirom szív gyönyörű volt, kaptunk egy üveg pezsgőt is. Külön dícséretet érdemel, hogy a száraz pezsgőt a személyzet kicserélte nekünk édesre.