Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Kikelet Pécs vélemények

Kiváló 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
A szállodában töltött idő alatt mindennel meg voltunk elégedve, az étkezéstől valamennyi szolgáltatásig. A szálloda szolgáltatásai nem keltettek hiányérzetet, szerintünk minden adott a kellemes időtöltéshez.
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Férjemmel 2013. 12. 17. -2013. 12. 20-ig töltöttünk csodálatos három napot a szállodában. A személyzetet csak dicsérni tudjuk, nagyon segitőkészek voltak, bármi kérdésünk volt szivesen segitettek. Az étterem hangulatos, nagyon szép lehet a kilátas, amihez nem volt szerencsénk a nagy köd miatt, de ez nem a szálloda rovására irható fel.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Mi tavaly ősszel voltunk a szállodában a férjemmel. 4 napot töltöttünk itt. A szálloda felszereltsége megfelelő, a dolgozók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Az étterem hangulatos, ezt különösen elősegíti a nagy terasz a gyönyörű kilátással. Minden este szívesen ültünk ki egy pohár bor vagy egy kávé társaságában.
Kiváló 2013. november 13.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben helyezkedik el ez az elegáns, modern szálloda. A kedves, segítőkész személyzet többé-kevésbé minden kérésünket teljesítette. Tiszták a szobák, de az egész szállodára ez volt a jellemző. Félpanziós, svédasztalos ételek nagyon finomak, bőségesek és változatosak voltak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 11. járt itt
Pazar panoráma,csendes környék, jó levegő. A város könnyen elérhető. A környéken kiváló túra lehetőségek. Egyszerű,de kényelmes,erkélyes szobák fantasztikus kilátással. Jól működő,de kicsit hangos Klíma. Kedves személyzet. Az étterem kínálata tökéletes, mindenki megtalálja a kedvére valót,négy napon át mindig változatos volt,vegetáriánusoknak is.
Kiváló 2013. november 1.a párjával járt itt
A szálloda festői környezetben, a Mecsek déli lejtőin helyezkedik el. Az épület jó állapotban van, de lassan aktuális lenne belső felfrissítése. A wellness szolgáltatás nem kiemelkedő, de nekünk elegendő volt. Ami viszont nagyon tetszett, az a személyzet kedvessége és segítőkész hozzáállása volt.
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Néhány nappal ezelőtt töltöttünk el itt 3 nap 2 éjszakát! Fantasztikus kilátás, friss levegő mindez Pécs belvárosa felett! Mindennel nagyon elégedettek voltunk! 1 éves kisgyerekkel érkeztünk, készséges volt nagyon a személyzet! Családi szobát kaptunk felár nélkül, kiságy és fürdőkád bekészítést.
Kiváló 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
A menyasszonyommal 2012-ben, karácsony és szilveszter között jártunk a hotelban, és nagyon jól éreztük magunkat. Maga a város, Pécs is nagyon szép, számos programlehetőség van a környéken, a hotel pedig különösen jó helyen van, gyönyörű a kilátás a Mecsekből. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész.
Hotel Kikelet Pécs - Külső képHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - VendéglátásHotel Kikelet Pécs - Szobák
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Elősször jártunk Pécsen a párommal,hihetetlen hangulatos város,rengeteg látnivaló van egy nap nem is elég megnézni mindent,ezért mi három napot töltöttünk itt! Még az állatketbe is voltunk,ami nem kis túra volt,de nagyon jól sikeredett! A szálloda is gyönyörű a főtértől nem is olyan messze!
Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk nagyon kedves volt velünk mindenki a szobával teljes mértékben meg voltunk elégedve :) Bármi kérdésünk ,kérésünk volt azonnal segítettek nekünk. Az étkezés nagyon jó volt minden étel finom volt nagyon sok választék volt . A wellness szolgáltatások is első osztályúak voltak.