Laterum Hotel Pécs ★★★

Laterum Hotel Pécs
Laterum Hotel PécsLaterum Hotel Pécs
Laterum Hotel PécsLaterum Hotel Pécs

Laterum Hotel Pécs bemutatkozása

Pécsett, az Uránvárosban található a Laterum Hotel, amely három-, illetve négycsillagos színvonalú szobákkal, étteremmel, rendezvénytermekkel és wellnessrészleggel várja vendégeit.

A Laterum Hotel legnépszerűbb csomagjai

Laterum Hotel Pécs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.01.07-ig
Laterum Hotel Pécs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.01.07-ig
Laterum Hotel Pécs - Napi ár teljes ellátással (1 éjtől)
Napi ár teljes ellátással (1 éjtől)
34.500 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
2025.01.07-ig
Laterum Hotel Pécs - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Laterum Hotel Pécs vélemények

2017. február 9.gyerekekkel járt itt
A fotókon nagynak tűnt a wellness, jó lett volna egy nagyot úszni. Ez csalódás volt.De a szauna nagyon rendben volt. És a fürdőszolgáltatások is (köpeny, törülköző)
Átlagos 2016. november 21.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves,a szoba tiszta,de a panoráma nulla(112)szobából,a hotel elhelyezkedése jó,. A wellness rész nagyon kicsi,a víz minősége a rengeteg klórtól élvezhetetlen. Az étterem barátságtalan,ütött-kopott,az abrosz foltos és másnap is ugyan olyan! Az ételek nem varázsoltak el,semmi különleges. ,menzai étlap. Nem ezt vártam,szerencsére szép idő volt,és Pécs szépsége kárpótolt.
Kiváló 2016. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttem családommal a hotelben és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet segítőkész és udvarias. A szobák tiszták és komfortosak. Az étterem is maximálisan kielégítette minden igényünket. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. augusztus 13.egyedül járt itt
Amit ígért a szálloda azt teljes mértékben megkaptam, a szoba szép tágas, nekem tetszett a berendezése is. A fürdőszoba nagyon modern és fel volt szerelve minden olyan dologgal pluszban amire nem számítottam, pl sminklemosó korong és fülpiszkáló stb.
Laterum Hotel válasza
Kedves Edina!
Köszönjük visszajelzését és pozitív véleményét, örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal. A jövőben is szeretettel várjuk szállodánkban!
2016. szeptember 11., Laterum Hotel, Laterum Hotel
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Nászúton voltunk ott a férjemmel. A személyzet segítőkész, és kedves volt. Az ételek nagyon finomak voltak, és nem kellett várni a kiszolgálásra sem. A szoba is megfelelő felszereltségű volt. Tömegközlekedéssel viszonylag könnyen megközelíthető, mert a szállodától kb 100 méterre található egy buszmegálló. A wellness részleg is tetszett. Bátran ajánlom mindenkinek.
2015. október 29.gyerekekkel járt itt
A kétlégterű lakosztály nagyon tetszett, hangulatos, szép szobákat kaptunk. A hotel, a wellness-részleg és az étterem működhetne összehangoltabban. A recepción nagyon segítőkészek voltak, mindenben a segítségünkre voltak. Ennek ellenére hiányoltam az általános tájékoztatást a szobakártya átadásakor.
Átlagos 2014. szeptember 22.a párjával járt itt
A személyzet figyelmes, udvarias. A wellnes részleg kis gyermekeseknek nem ajánlott, mert a medence mély. Személy szerint ami kissé nem tetszett, az a étkezéssel kapcsolatos. Bár nem vagyok nagy étvágyú, de nem jó ötlet reggelinél a kis tányér használat, mert minimum 3x kell visszamenni a svédasztalhoz, hogy a kenyér is ráférjen és a felvágott is a tányérra.
2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Az egyik lakosztályban laktunk, amivel két problémánk volt, az egyik, hogy nem volt légkondi, a másik pedig, hogy nagyon zajos volt. Az étteremben a vacsoránál minden alkalommal legalább egy órát vártunk,mire megkaptuk a megrendelt ételeket. Nem a választékkal van a gond, hanem a minőséggel.
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda négycsillagos részén voltunk. Látszott a törekvés az átépítést illetően, hogy próbálták ehhez a szinthez "felhúzni" a szálloda egy részét, de a régi épület azért több helyen visszaköszön, pl bejárat lobbi. Ettől függetlenül a szoba tágas és kényelmesen berendezett, bár a klíma így nyáron nagyon hiányzott.
Kiváló 2014. június 23.a párjával járt itt
Két napig pihentünk itt (kettőt Orfűn a Motelben), nekünk minden pillanat kellemesen telt. Az ételválaszték és annak mennyisége megfelelő volt számunkra, a wellness részleg tökéletes kikapcsolódást nyújtott. Igaz wifi-zni nem igazán tudtunk, de a szobában minden más rendben volt.
Laterum Hotel Pécs a térképen
7633 PécsPécs, Hajnóczy u. 37-39.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár