Laterum Hotel Pécs ★★★

Laterum Hotel Pécs
Laterum Hotel PécsLaterum Hotel Pécs
Laterum Hotel PécsLaterum Hotel Pécs

Laterum Hotel Pécs bemutatkozása

Pécsett, az Uránvárosban található a Laterum Hotel, amely három-, illetve négycsillagos színvonalú szobákkal, étteremmel, rendezvénytermekkel és wellnessrészleggel várja vendégeit.

A Laterum Hotel legnépszerűbb csomagjai

Laterum Hotel Pécs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.01.07-ig
Laterum Hotel Pécs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.01.07-ig
Laterum Hotel Pécs - Napi ár teljes ellátással (1 éjtől)
Napi ár teljes ellátással (1 éjtől)
34.500 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
2025.01.07-ig
Laterum Hotel Pécs - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Laterum Hotel Pécs vélemények

Kiváló 2022. március 22.gyerekekkel járt itt
Kedves,,előzékeny személyzet.Tiszta,tágas,jól felszerelt szoba.A wellness kicsi,de tiszta.Az ételek ízletesek.A belvárostól kicsit messze van,de nekünk autóval ez nem jelentett problémát.
Átlagos 2022. március 11.gyerekekkel járt itt
Megkaptuk a szobánkat az "alaksorban" ez még oké. . . de volt a szobában 4 db 1 személyes ágy körben a falon mozdithatatlanul. Oda megyünk családként és mindenki büntiben külön alszik. Szóltam a recepción hogy másik szobát szeretnénk,(kedves és segítőkész dolgozók voltak egyébként mindenhol) másik szobánál nem nyílt az ajtó,így lakosztály lett felár nélkül.
Kiváló 2021. december 28.a párjával járt itt
A szállás és egyéb szolgáltatások kitűnőek voltak. Az étkezésnél a glutén és cukormentes ellátást hiányoltam, nem igazán volt választékos, ünnep alkalmával egyetlen alkalommal sem volt sütemény, a szaláminál sem volt egyértelmű a gluténmentesség, pedig előre jeleztük, hogy ilyen étkezést kérünk.
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Mi idősebb házaspár vagyunk, 4 napot töltöttünk Önöknél. Mindennél nagyon elégedettek voltunk, kivéve a kilátást, mivel a szobánkból a színház oldalát láttuk, ahol néhány hajléktalan tartózkodott állandóan. Nem volt probléma, de látványnak elég nyomasztó volt. A szoba nagyon szép, az ételek kifogástalanok, hatalmas és nagyon ízletes adagok voltak.
Gyenge 2021. október 11.a párjával járt itt
A vacsoránál a pincér minősíthetetlenül viselkedett, még ilyen flegma, lenéző kiszolgálással sehol nem találkoztam, ráadásul még a dohányszag is áradt belőle. Emellett a vacsorán felszolgált ételek "menza" jellegűek voltak. A wellness elég kicsi, de mivel nem volt sok vendég ezért nem volt annyira zavaró. Nem ez volt életünk legjobb wellness hétvégéje.
Kiváló 2021. július 5.a párjával járt itt
A személyzettel és étkezéssel teljesen meg voltunk elégedve, és még egyszer köszönjük a hozzáállásukat és a segítő készségüket. Ugyan is a Feleségemnek nem rég volt epe és hasnyálmirigy gyulladása, és az étkezés nem a legegyszerűbb megoldani, ha csak zsírmentes ételeket, vagy csökkentett zsírtartalmú diétás ételeket fogyaszthat.
Laterum Hotel válasza
Kedves Zoltán!
Köszönjük visszajelzését és a kedves szavakat, örömmel olvastuk, hogy meg voltak elégedve szolgáltatásainkkal.
A jövőben is állunk szíves rendelkezésükre, szeretettel várjuk Önöket újra!
Üdvözlettel:
Hotel Laterum
2021. július 28., Pataki Zita Laterum Konferencia és Wellness Hotel, Laterum Hotel
Kiváló 2019. október 6.a párjával járt itt
Pécsi városnéző 3 napos tartózkodásunkra ezt a Hotelt választottuk. Belvárostól kissé távolabb helyezkedik el, de minden gyorsan elérhető kocsival és tömegközlekedéssel is. Nagyon kedves volt a személyzet, a szoba nagyon szép és praktikus volt, imádtam. A kilátásra kár szót pazarolni, de ez nem is volt szempont a választásnál.
Laterum Hotel Pécs - Szobák
Kiváló 2018. november 7.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk a szállodával! Ár-érték arány jó, étkezés kiváló, személyzet kedves, szoba kényelmes. Egyik este nagyobb rendezvény volt, de olyan ügyesen megoldották, hogy egy zavaró hangot sem hallottunk. Ajánlom másnak is a Laterum hotelt. egy idősebb pár Tatáról
2018. augusztus 7.kollégákkal járt itt
Többször (4x) jártam itt, tanulás, vizsgázás, ilyesmi :) A szobák tágasak, jól felszereltek, tiszták, van kényelmes kanapé, fotel, szék, asztal az ágyakon kívül. A fürdőszoba tiszta volt, egyszer tapasztaltam eldugult lefolyót (ami sajnos a szállodák többségében általános). Az ágy kényelmes volt. A kilátás, hát. . .
Szörnyű 2017. június 3.egyedül járt itt
En nagy remenyekkel mentem a szallodaba, kepeken szep volt, ugy gondoltam a hetvegemet amig Pecsett vagyok itt kenyelmesen eltoltom. . . Na most ehelyett egy oriasi csalodas volt, a medence kicsi, a szobakkal nem volt problemam viszont az etterem. . hat komolyan mondom lementem reggelizni, koszos foltos asztal fogadott, latszott hogy elottem tobben leettek, evoeszkoz villa szinten etelmaradvanyos , sajnos le sem csereltek.
Laterum Hotel Pécs a térképen
7633 PécsPécs, Hajnóczy u. 37-39.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár