Hotel Makár Sport & Wellness Pécs ★★★★

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs
Hotel Makár Sport & Wellness PécsHotel Makár Sport & Wellness Pécs

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs bemutatkozása

A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi városrészében, zöldövezetben, a történelmi belvárostól és a PTE klinikáktól néhány percnyi távolságra található.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Tavaszi zsongás
Thermal Panzió Igal

Hotel Makár Sport & Wellness Pécs vélemények

Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
A személyzet barátságos, udvarias, segítőkész. Az étel választék az csúcs! A tisztaság és a szobák gyönyörűek. Felejthetetlen 3 nap volt, visszavágyom és ha tehetem visszamegyek. A panoráma egyszerűen csodálatos ! Minden kényelmünket kiszolgálta a hotel és a wellness részleg is remek. Azt kaptuk, amit bárki elvárna egy hosszú hétvégi pihenéstől.
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a dicsérő és elismerő szavait! Örülünk, hogy elvárásainak maximálisan megfeleltünk és kellemessé tehettük pécsi kirándulását! Szeretettel visszavárjuk szállodánkba, bízunk benne, hogy lesz alkalma újra ellátogatni hozzánk! Üdvözlettel: Szován Gábor
2016. május 24., Hotel Makár Sport & Wellness, értékesítési vezető
Kiváló 2015. június 16.egyedül járt itt
Kedves és segítőkészek a recepción. A szoba tiszta, rendezett. Jó helyen van. A wellness tiszta, kellemes a medence vize. Az étteremben a választék megfelelő, az ételek finomak.
1 hete egyedül voltam ott, de miután meggyőződtem róla, hogy gyermekeknek is ideális, jövő hónapban már a kisfiammal együtt térek oda vissza.
Hotel Makár Sport & Wellness válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékes véleményét, mely arra biztat minket, hogy úton haladunk és folytassuk az elkezdett munkánkat! Bízunk benne, hogy Vendégeink többsége hasonló élményekkel és tapasztalatokkal távozik Tőlünk, így Önhöz hasonlóan egyre több visszatérő Vendéget köszönthetünk majd Szállodánkban.
2015. június 23., Hotel Makár Sport & Wellness, Hotel Makár
Kiváló 2015. április 13.barátokkal járt itt
5 éjszakát töltöttünk a Hotel Makár Sport és Welllness szállodában. A szoba és mellékhelyiségek tágasak, világosak. Tisztaság kifogástalan. Minden nap takarítás. Személyzet segítőkész. Wellness részleg tiszta és minden egysége használható. Félpanziós ellátáson voltunk. Az ott dolgozók segítőkészek és udvariasak, gyorsak.
Kiváló 2015. március 25.egyedül járt itt
Konferencia miatt kényszerültem megszállni Pécsett. Nagyon bejött, hogy a Makár Hotelt választottam. Kiváló sportkomplexum, igényes wellness-részleg, remek konyha, minőségi és modern szobák.
Bármikor szívesen visszamennék, családosoknak is jó szívvel ajánlom. Pécs nevezetességei miatt és gazdag kultrális programja is vonzóak voltak számomra.
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs - KörnyékHotel Makár Sport & Wellness Pécs - EgyébHotel Makár Sport & Wellness Pécs - Egyéb
Kiváló 2013. május 27.gyerekekkel járt itt
Ha szereted a magas szállodai minőséget, ha kedveled a szép wellnesst, esetleg masszázzsal, sporttal akarsz kikapcsolódni, akkor ezt a helyet neked találták ki! Én családommal megkaptam a várt kényeztetést, amit régóta kerestem. Elégedett vagyok, mert a személyzet végig kedves és szolgálatkész volt. Nos ezért is ajánlom mindenkinek ezt a szép pécsi szállodát. . .
2023. december 29.gyerekekkel járt itt
A szoba szuper volt. Nagyon tiszta,szèp kilàtàs . A szemèlyzet kedves . Viszont a medence sokkal jobban ki lenne hasznàlva,ha a víz melegebb lenne ès lenne kiülő rèsz benne, mert így sajnos senki nem tartozkódik bent sokàig szívesen, ezèrt is van sorban àllàs a szaunàknàl ès a jacuzzinàl .
2023. december 1.a párjával járt itt
A szakácsnak és a személyzetnek csak gratulálni tudok! A wellnessben volt némi hiány a takarításban. A szoba kellemes, igaz gondolom nem sok ember forgatja manapság a bibliát ezért lehetett hogy vastagon volt a por rajta és az éjjeli szekrényen! Összességében minden jó volt! Üdvözlettel: Ocskó Éva Szegedről
2023. május 18.a párjával járt itt
Szép volt a szálloda. A szoba nagyon tágas, tiszta. A személyzet kedves, figyelmes. A reggeli változatos. A szobából nagyon szép volt a kilátás. Pécsbe egyenesen beleszerettünk. Különleges atmoszférájú, csodaszép város. Sok nevezetességet megnéztünk. Az egyetlen negatívum nekünk a wellness részleg volt.
2018. november 2.a párjával járt itt
A Wellness részleg jó lett volna, de a víz nagyon hideg. 25 fok az igazi úszómedencékben se sok, de egy kicsi medencében kifejezetten hideg, ugyanis nem lehet benne igazán úszni.
A szobai takarítás itt-ott hiányos volt. Az erkély kifejezetten piszkos volt, pedig szívesen ültünk volna ki a szép időben a pécsi panorámában gyönyörködni.
A személyzet nagyon barátságos! Összességében jól éreztük magunkat.
2017. november 30.a párjával járt itt
A szobából (legjobb kategóriás) szuper a kilátás Pécsre. Azt hittem az erkélyre ki is lehet ülni, de annál keskenyebb, mondjuk nem is volt már novemberben olyan idő. A szoba egyébként szuper, a személyzet kedves, az éttermesek nem annyira.
Hotel Makár Sport & Wellness Pécs a térképen
7635 PécsKözépmakár dűlő 4.
+36 72 224400
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád