snailke

snailke adatlapja

Regisztráció2014.06.06
Utoljára itt2017.08.02

Kiváló 2015. május 12.gyerekekkel járt itt
Kisfiammal 2 éjszakát töltöttünk itt. Még sehol máshol nem éreztem azt, hogy valóban a vendég az első. Kedvesek voltak a recepción, a tetőről szép a kilátás. Közel a fürdő. Az étteremből csodaszép világító szökőkútra lehet látni - mondjuk ez nehezítette a kisfiam egy helyben tartását a vacsora alatt :).
Grand Hotel Glorius válasza
Kedves Vendégünk,

Örömünkre szolgál, hogy megtisztelt minket bizalmával és vendégül láthattuk szállodánkban családjával. Köszönjük a pozitív visszajelzést. Fontos számunkra, hogy vendégeink elégedetten és élményekkel telve távozzanak szállodánkból. Bízunk benne, hogy mihamarabb visszatérnek hozzánk.
2015. május 21., Grand Hotel Glorius, értékesítési vezető
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
A kisfiam kérésére a Mikulásvonathoz közel kerestünk szállást. Az ablakból a kisvonat végállomására lehetett látni. A kilátás gyönyörű volt. A szállodában mindenki kedves, segítőkész. A kertben a gyerek jót túrázott a hideg ellenére is. Egyedüli hiányossága, hogy a gyermekjátszó nagyon kicsi és a játékok nincsenek karban tartva.
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük. Rendszeresen járunk ide. Nagyon kedvesek, segítőkészek. Akkor is próbálnak gyorsan kiszolgálni, amikor rengetegen vannak. A hamburgerek átlagosak, de a gyros,és a tálak átlagon felüliek. Finom a limonádéjuk és a sültkrumplijuk is. A kisfiam kedvence a pizza, amiből nagy a választék.