Szinbád Panzió Pécs

Szinbád Panzió Pécs
7624 Pécs, Klimó György u. 9.

Szinbád Panzió Pécs a térképen

Szinbád Panzió Pécs értékelése:

15. helyezett a 78 pécsi szállás közül
74. helyezett Dél Dunántúlon - 513 szállás közül

Szinbád Panzió Pécs - vélemények, kritkikák

Szinbád Panzió Pécs vélemények

2015. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 6.
Nagyon meg voltunk elégedve a panzióval. 50 fős nyugdíjas csapattal szálltunk meg. Teljes kényelem, tisztaság és a szobák felszereltsége igazán rendben volt. TV, klíma, telefon, hűtő, kényelmes tiszta ágy. Minden szobához fürdőszoba, WC. Valóban semmi sem hiányzott. A panzió vezetője és munkatársai igazán kedvesek és előzékenyek voltak.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 26.
2014. november elején töltöttünk egy éjszakát itt férjemmel. Igazi panzió hangulat fogadott, ahogy beléptünk. Családias, a szobák az emeleten, kis recepció. A szoba pici volt, de tiszta, a fürdőszoba egy panzió igényeinek megfelelő volt. Az épületen belül van a hozzátartozó étterem, ahol vacsorázni lehetett, és a reggelit is itt lehetett elfogyasztani.

2014. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió kiváló helyen fekszik, ha az embernek az egyetemen van dolga, de a várost is meg szeretné nézni: mindkettőhöz közel fekszik. A büféreggeli gazdag választékú, finom volt. A szoba tiszta, rendes, jól felszerelt, ugyanez áll a zuhanyzós fürdőszobára. És jó volt, hogy a szobához kaptam egy "Irány Pécs"-kártyát, amivel a kis szabadidőmben sok mindent megnézhettem.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely egyik vitathatatlan előnye többek között az, hogy vele szemben már a történelmi városrész kezdődik. Pár lépés csak a Barbakán és a Bazilika. Gyalogosan kényelmesen beérünk a Széchenyi térre. Ezenkívül a szálláshely rendezett, tiszta, kedves, segítőkész személyzettel. Parkolás zárt udvarban megoldott.

Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.525 - 17.986,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2022.12.24-ig
Sándor Hotel
Érvényes: 2022.01.17-ig
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Téli varázs (min. 2 éj)
5 éjszakás pihenés kedvezményesen (min. 5 éj)

PécsX