Szinbád Panzió Pécs

Szinbád Panzió Pécs
Szinbád Panzió PécsSzinbád Panzió Pécs
Szinbád Panzió PécsSzinbád Panzió Pécs

Szinbád Panzió Pécs bemutatkozása

A Szindáb Panzió Pécs központjában található, mindössze 5 perces sétára a Dómtól, a Kőtártól, vagy a Csontváry Múzeumtól. Az állandó szabadtéri programoknak otthont adó Sétatér és Szent István tér szintén kellemes kikapcsolódást nyújthat minden ide látogatónak. A panzió komfortos szobáiban kipihenhetők a város felfedezésének fáradalmai.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Szinbád Panzió Pécs vélemények

Kiváló 2015. október 6.csoporttal járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a panzióval. 50 fős nyugdíjas csapattal szálltunk meg. Teljes kényelem, tisztaság és a szobák felszereltsége igazán rendben volt. TV, klíma, telefon, hűtő, kényelmes tiszta ágy. Minden szobához fürdőszoba, WC. Valóban semmi sem hiányzott. A panzió vezetője és munkatársai igazán kedvesek és előzékenyek voltak.
Kiváló 2014. november 26.a párjával járt itt
2014. november elején töltöttünk egy éjszakát itt férjemmel. Igazi panzió hangulat fogadott, ahogy beléptünk. Családias, a szobák az emeleten, kis recepció. A szoba pici volt, de tiszta, a fürdőszoba egy panzió igényeinek megfelelő volt. Az épületen belül van a hozzátartozó étterem, ahol vacsorázni lehetett, és a reggelit is itt lehetett elfogyasztani.
Szinbád Panzió Pécs - SzobákSzinbád Panzió Pécs - Szobák
2014. május 2.egyedül járt itt
A panzió kiváló helyen fekszik, ha az embernek az egyetemen van dolga, de a várost is meg szeretné nézni: mindkettőhöz közel fekszik. A büféreggeli gazdag választékú, finom volt. A szoba tiszta, rendes, jól felszerelt, ugyanez áll a zuhanyzós fürdőszobára. És jó volt, hogy a szobához kaptam egy "Irány Pécs"-kártyát, amivel a kis szabadidőmben sok mindent megnézhettem.
Kiváló 2013. július 9.gyerekekkel járt itt
A szálláshely egyik vitathatatlan előnye többek között az, hogy vele szemben már a történelmi városrész kezdődik. Pár lépés csak a Barbakán és a Bazilika. Gyalogosan kényelmesen beérünk a Széchenyi térre. Ezenkívül a szálláshely rendezett, tiszta, kedves, segítőkész személyzettel. Parkolás zárt udvarban megoldott.