Pere

Szálláshelyek száma: 2
Szálláshely értékelések: 3
Szállások rangsora >>

Leírás:
Pere község Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Miskolctól 38 kilométerre északkeletre, a Hernád bal partján fekszik. Legfőbb nevezetessége a Bárczay-kastély, mely az 1830-as években épült.

Perei éttermek a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
1 étterem közül
Aranyhordó Étterem
Van olyan étterem, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki étteremajánló űrlapunkat!

Perei szállások a vendégek ajánlása szerint
1. helyezett
2 szállás közül
Hernád-Party Üdülőház & Camping
2. helyezett
2 szállás közül
"Mindenkinek csak ajáőnlani tudom!"
2017.09.25.
Van olyan szálláshely, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki szállásajánló űrlapunkat!

Akciós wellness csomagok Perén és környékén
Szarvas Panzió - Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.07.18. - 2020.07.18.
Aurora Hotel - Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Alfa Hotel - Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2019.09.01.
Hotel BorsodChem - Kazincbarcika
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.26. - 2019.12.27.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel - Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.06.30.
Outlet Hotel Polgár - Polgár
3 nap/2 éjszaka 9.250 - 13.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.14. - 2019.09.14.

Legfrissebb értékelések Perén és környékén
Kellemes vidéki étterem a Hernád völgyében
Férjemmel voltunk már itt több alkalommal is. Legutóbb a férjem cigánypecsenyét, én...
2019.01.17. 07:12
Mindenkinek csak ajáőnlani tudom!
Szeptember 23-án a fiam lakodalma volt ebben az étteremben! Csak jót tudok, tudunk mondani úgy az...
2017.09.25. 12:25
meghiúsult nyaralás,itt nem jártam.
Augusztusban szerettünk volna itt tölteni pár napot a családdal, de el sem jutottunk a Hungária...
2019.07.16. 14:22