Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására
3250 Pétervására, Szent Márton út 4.

Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására a térképen

Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására értékelése:

1. helyezett az 1 pétervásári étterem közül
431. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

étterem, pizzéria, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek ...

Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
Nevezzük inkább visszafogott élménynek. Éhesek voltunk, erre jártunk, ezt találtuk. Már Putnok óta tekergettem a nyakam, hogy hol egy étterem. Végül ezt dobta a gép. Udvaron lehet parkolni, bent egy szál vendég sem volt, csak mi, inkább a hűvösebbnek tűnő belső teret választottuk. Feleségem kért egy szénsavmentes ásványvizet, Csak nagyüveg van és az is langyos.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Nagyon finomak és bőségesek voltak az ételek.
A kiszolgálás is rendben volt.
Tiszta rendes kultúrált hely.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén Bükkszéken kirándultunk. Mivel Bükkszéken egyetlen egy éttermet nem találtunk nyitva,Pétervásárán ajánlották ezt az éttermet. Szinte senki nem volt az étteremben ebédidőben. Egy unott arcú szőke hölgy állt a pultban, egy kicsit molett mosolygós pincérhölgy fogadott minket. Egy kétszemélyes asztalhoz ültünk és kértünk egy etetőszéket, mivel egy másfél éves gyermekkel érkeztünk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk az étteremben. Most sem csalódtunk! Tavaly hazafelé véletlen akadtunk a helyre, az idén azonban célirányosan mentünk ebédelni! Izletes volt minden, gyors és figyelmes volt a kiszolgálás. A hely most is megragadott. Tisztasága, kellemes berendezése. A teljes összhang! Megyeszékhelyünkről sajnos ez nem mondható el!

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
A héten csütörtökön jártunk Pétervásárán, s az Aranykakas Fogadó éttermében ebédeltünk. A májgaluskaleves kellően forró volt és ízes. Második fogásként magokban pirított jércemellet ettünk sajtos tejfölös brokkolival. Ez is nagyon finom volt, nekem különösen a sajtos tejfölös brokkoli ízlett, de a magok is nagyon jól passzoltak a sült jércemellhez.

Legnépszerűbb csomagok Pétervásárán és környékén
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 24.900 - 72.540,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.01. - 2020.08.31.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 25.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2021.01.03.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.26. - 2021.03.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.30.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.26. - 2021.08.12.

Szállodák Pétervására környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Pétervására
Panoráma Hotel Noszvaj Pétervására
Hotel Eger & Park Pétervására
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

Arany Kakas Fogadó étterme PétervásáraX