Bery

Bery adatlapja

Regisztráció2016.08.21
Utoljára itt2017.12.25

2017. február 5.a párjával járt itt
Feleségemmel töltöttünk el itt egy hétvégét. Jól éreztük magunkat, a személyzet kedves, a kiszolgálás gyors. Az étel adagok bőségesek. Ha kétszer kéred reggelire ugyan azt, nem biztos, hogy azonos mennyiséget kapsz. A tisztaságra nem volt panaszunk, a fürdő azért lassan felújításra szorul.
Felhasználó fényképei:
Platán Panzió Dobogókő - Platán Panzió Dobogókő - Platán Panzió Dobogókő - Platán Panzió Dobogókő - Platán Panzió Dobogókő - Platán Panzió Dobogókő - Platán Panzió Dobogókő -
Átlagos 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A kiszolgálás, a tisztaság rendben volt.
A két limonádé finom volt.
A fokhagymakrém leves kicsit híg lett.
A kétszemélyes Mikes tál bőséges volt, bár a hasábburgonya és a húsok is mikrózottak voltak.
Ha frissen készültek volna jobb pontszámot is kaphatott volna, mert az ízekkel és a mennyiséggel nem volt gond.
Felhasználó fényképei:
Mikes Étterem Siófok - Mikes Étterem Siófok - Mikes Étterem Siófok - Mikes Étterem Siófok -
2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A kiszolgálással és a tisztasággal teljesen meg voltunk elégedve. Az ár/érték aránnyal nem teljesen. 2. 900 Ft-ért (köret nélkül) kicsivel több húst vártam mint 12-15 dkg. Ha már így hirdetik az étlapon is: "Kacsamell roséra sütve narancsos meggymártássa" és kifejezetten rose-ra kérem, akkor nem medium-ként kellene kihozni.
Felhasználó fényképei:
Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok - Diana Restaurant Siófok -