Fűzfa Étterem Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fűzfa Étterem Poroszló vélemények

Gyenge 2023. június 12., csoporttal járt itt
A vendeglo szemelyzete nagyon feluletes , nem segitokeszek , tized magammal erkeztunk ebedelni , keresunkre nem tudtak egy 10 szemelyes asztallal szolgalni , peddig volt ra lehetoseg , amiutan nem tetszesemet fejeztem ki sokaig rank se neztek , nem kerdeztek meg mit szeretnenk fogyasztani , vagul mikkor ki szolgaltak , a ferjemnek a halaszleve hideg volt , fizeteskor a vissza jaro penzt a pincer nem hozta vissza.
Kiváló 2023. április 22.gyerekekkel járt itt
A rendelt Fűzfa-tál finom volt. A kiszolgálás kedves és odafigyeltek ránk. Az árak nincsennek elszállva. Kisgyermekeseknek ajánlom, mert az étterem mögötti kiskecskék lefoglalják a gyerekeket.
2019. március 24.a párjával járt itt
Ebéd a Poroszlói túra után. Kifáradva. A helyt úgy ajánlották. Kicsit nehéz volt parkolni, mert az egy szem szabad helyet beszélgető emberek foglalták el. És nehezen voltak hajlandóak arrébb menni. Bent jó, hangulatos étterem fogadott. Rögtön jött is a felszolgáló. Hamar jött az ebéd is. Frissen sült. A pulyka mell elég száraz lett.
Fűzfa Étterem Poroszló - Külső képFűzfa Étterem Poroszló - Étel/italFűzfa Étterem Poroszló - BelsőFűzfa Étterem Poroszló - Étel/italFűzfa Étterem Poroszló - Étel/italFűzfa Étterem Poroszló - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Utazás közben bukkant elénk a pihenőpark, s egy ebédre álltunk meg éttermében. A környezet fogott meg minket és aprócska gyermekünket: A Tisza szomszédsága, rendezett, szépen gondozott park, csatornán átívelő fahidacska, fa játszótér és különféle állatok. Egy jövőbeli nyaralás helyszíneként is el tudtuk képzelni.