Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta - vélemények, kritkikák

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett hogy települèstől messze található. A szobákban található kályhák nagyon hangulatosak voltak. A gyerekeinknek nagyon tetszettek az emeletes ágyak. Maga a környezet kialakítása is nagyon tetszetős. Talán az ètterembe átjárás kicsit nehèzkes volt a nagy hideg miatt. Összessègèben nagyon jó volt minden valószínűleg mèg felkeressük a hotelt.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk itt, de reméljük nem utoljára. Fájó szívvel jöttünk el, túl hamar véget ért az üdülés. A hotel nagyon szép környezetben van. A személyzet rendkívül udvarias és kedves volt. Mindent megtudhattunk arról,ami érdekelt minket. A hotel rendkívül tiszta, és minden szegletében jó illat árad , gondolom a takarító szernek (is)és a köszönhetően.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Azt gondolom amikor Hotel Szépalma oldalán az olvastam , hogy vadregényes környezetben pihenhetünk akkor nem túloztak. Párommal egy igazán romantikus hétvégét tölthettünk el.
Barátságos személyzet. Imádtam a vidéki eleganciát. Az biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk és bárkinek szívesen ajánlani fogjuk.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
A csomag (szerelmes pár)részét képező fejenként 30 perces masszázst nem tudtuk igénybe venni, mert azt az előzetesen egyeztetett 14 óra helyett este 19 órától - tehát vacsora időben - tudták volna biztosítani. Ezt nem kértük, helyette sem más szolgáltatást nem kaptunk, sem a csomagárból nem voltak hajlandóak levonni. Fel vagyunk háborodva.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
A Hotel elhelyezkedése, természet közelisége fantasztikus. A személyzet rendkívül udvarias. A meghirdetett programok majdnem maradéktalanul megvalósultak. A lovas kocsizás viszont már nem szerepel a programban, érdemes lenne frissíteni az ajánlatokban. A szobák tiszták és rendezettek, de a fürdőszoba nagyon kicsi és egy ilyen kategóriájú szálláson a műanyag zuhanyfüggöny nem elegáns.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
AZ október 23-i hosszú hétvégét töltöttük itt. Teljesen egyetértek az előttem értékelőkkel; a csodás környezet, elhelyezkedés mindenért kárpótol. Nekünk csak a szoba/fürdőszoba nagyságával volt gondunk. Persze, ha kedvez az időjárás senki sem akar a szobában lenni, de sajnos nem mindig ideálisak a körülmények. Ha legközelebb jövünk biztosan nagyobb szobát/lakosztályt fogunk kérni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Először voltunk itt vendégek, de nem utoljára! Nagyon szêp, nyugodt környezet, csendes szálló, mindig mosolygós személyzet. Minden a vendégek kényelméről szól. Igazán jó a túrázás szerelmeseinek. Csodaszép táj és környezet. Élmény volt az itt töltött minden perc.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
A személyzet nagyon udvarias,segítőkész,és figyelmes! A reggeli és a vacsora bőséges, és nagyon finoman főznek! A mi szobánkban az ágyak nyikorogtak,a fürdőnek nem volt szellőzése, de a panoráma, a környék és az emberek kedvessége mindenért kárpótol!! Még visszatérünk, egy hosszabb pihenésre!!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Egy csodálatos környezetben fekvő hotel, a táj és a birtok meseszép, csend és nyugalom van egész nap, viszont aktív pihenésre is alkalmas: séták, biciklizés, túra...Nagyon finom és bőséges volt a reggeli és a vacsora, a különböző csomagok lehetőséget adnak, hogy mindenki a neki legmegfelelőbbet válassza és kiélvezze ott tartózkodása minden percét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Fantasztikus környezet, remek programok. A szállodaépület, a környék, az arborétum, erdő, park mind csodálatosak. Remekül megszervezett játékok és programok készséges személyzettel. Egy kicsit kényelmetlen ágy (két összetolt egyszemélyes) és vizes wellness hiánya. Túrázni, elszakadni a világtól tökéletes.

Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2020.02.28-ig
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék választható programmal, fürdőköpeny és szauna törölköző igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.08-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 12.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 11.958,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Hotel Konferencia
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Porva-SzépalmapusztaX