Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta - vélemények, kritkikák

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk itt, de reméljük nem utoljára. Fájó szívvel jöttünk el, túl hamar véget ért az üdülés. A hotel nagyon szép környezetben van. A személyzet rendkívül udvarias és kedves volt. Mindent megtudhattunk arról,ami érdekelt minket. A hotel rendkívül tiszta, és minden szegletében jó illat árad , gondolom a takarító szernek (is)és a köszönhetően.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Azt gondolom amikor Hotel Szépalma oldalán az olvastam , hogy vadregényes környezetben pihenhetünk akkor nem túloztak. Párommal egy igazán romantikus hétvégét tölthettünk el.
Barátságos személyzet. Imádtam a vidéki eleganciát. Az biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk és bárkinek szívesen ajánlani fogjuk.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
A csomag (szerelmes pár)részét képező fejenként 30 perces masszázst nem tudtuk igénybe venni, mert azt az előzetesen egyeztetett 14 óra helyett este 19 órától - tehát vacsora időben - tudták volna biztosítani. Ezt nem kértük, helyette sem más szolgáltatást nem kaptunk, sem a csomagárból nem voltak hajlandóak levonni. Fel vagyunk háborodva.
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
A Hotel elhelyezkedése, természet közelisége fantasztikus. A személyzet rendkívül udvarias. A meghirdetett programok majdnem maradéktalanul megvalósultak. A lovas kocsizás viszont már nem szerepel a programban, érdemes lenne frissíteni az ajánlatokban. A szobák tiszták és rendezettek, de a fürdőszoba nagyon kicsi és egy ilyen kategóriájú szálláson a műanyag zuhanyfüggöny nem elegáns.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
AZ október 23-i hosszú hétvégét töltöttük itt. Teljesen egyetértek az előttem értékelőkkel; a csodás környezet, elhelyezkedés mindenért kárpótol. Nekünk csak a szoba/fürdőszoba nagyságával volt gondunk. Persze, ha kedvez az időjárás senki sem akar a szobában lenni, de sajnos nem mindig ideálisak a körülmények. Ha legközelebb jövünk biztosan nagyobb szobát/lakosztályt fogunk kérni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Először voltunk itt vendégek, de nem utoljára! Nagyon szêp, nyugodt környezet, csendes szálló, mindig mosolygós személyzet. Minden a vendégek kényelméről szól. Igazán jó a túrázás szerelmeseinek. Csodaszép táj és környezet. Élmény volt az itt töltött minden perc.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
A személyzet nagyon udvarias,segítőkész,és figyelmes! A reggeli és a vacsora bőséges, és nagyon finoman főznek! A mi szobánkban az ágyak nyikorogtak,a fürdőnek nem volt szellőzése, de a panoráma, a környék és az emberek kedvessége mindenért kárpótol!! Még visszatérünk, egy hosszabb pihenésre!!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Egy csodálatos környezetben fekvő hotel, a táj és a birtok meseszép, csend és nyugalom van egész nap, viszont aktív pihenésre is alkalmas: séták, biciklizés, túra...Nagyon finom és bőséges volt a reggeli és a vacsora, a különböző csomagok lehetőséget adnak, hogy mindenki a neki legmegfelelőbbet válassza és kiélvezze ott tartózkodása minden percét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Fantasztikus környezet, remek programok. A szállodaépület, a környék, az arborétum, erdő, park mind csodálatosak. Remekül megszervezett játékok és programok készséges személyzettel. Egy kicsit kényelmetlen ágy (két összetolt egyszemélyes) és vizes wellness hiánya. Túrázni, elszakadni a világtól tökéletes.
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Az éttermük kiváló, nagyon finom és bőséges ételválaszték volt. Csodás környezetben található a hotel. Ami annyira nem tetszett, hogy a kölcsönözhető kerékpárok állapota fék szempontjából nem a legtökéletesebbek.

Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2019.09.01. - 2019.11.30.
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019.12.20-ig
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
Érvényes: 2019.11.15-ig
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Zsófia Vendégház
Pápa
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.646 - 20.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
4 nap/3 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandolási- és sportolási lehetőséggel, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Konferencia
Győr
Akár 1 éjszakától 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Érvényes: 2020.08.24-ig

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Porva-SzépalmapusztaX