Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta - vélemények, kritkikák

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csendes, mindentől távol, ideális a pihenésre, hosszú erdei túrák kiindulópontjaként. Udvarias fogadtatás, vendég szeretet, ízletes, változatos konyha, (mangalica, vadhúsból, szürke-marha). Az Étterem önállóan is igénybe vehető. Saját mangalica tenyészet, lovaglás, kocsikázás. Egy csodás Arborétum is van a parkban.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
A legszuperebb hely ahol voltam eddig hazánkban! Gyönyörű környezetben van, ahol nagyokat lehet kirándulni családosan házikedvenccel együtt! Azért jöttünk ide mert hozhattuk a kutyánkat és nem bántuk meg! Mindenhová lehetett vinni és nagyon nagyokat kirándultunk együtt! A kaja nagyon finom volt, mindig volt választék és az esti/délutáni teázásnak is sikere volt nálunk a ropogó kandalló mellett.

Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Porva-SzépalmapusztaX