Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

Akciós csomagok

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta - vélemények, kritkikák

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Egy hetet töltöttem a családommal ezen a mesés helyen.
Tapasztalatunk röviden és tömören:
A hely nagyon hangulatos. (azok a séták és a lovak..)
A konyha REMEK!!!
Nagyon jókat lehetett aludni.
A családi lakosztály elég tágas 4 fő részére.
A gyerekek azóta is emlegetik és persze mi is.
Visszavágyunk!:-)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Szépalma egy igazi kis ékszerdoboz a Bakonyban:) A táj lenyűgöző, tökéletes helyszín egy aktív, élményekkel teli pihenéshez. Minden program jól meg volt szervezve a tartózkodásunk alatt. A wellness részleg egy picit lehetne komplexebb (jakuzzi, medence)- pusztán azért, hogy ha nagyon rossz idő(eső) van akkor is tudjon a vendég lazítani anélkül, hogy elhagyná a szállást.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Itt csak a csend hangjait lehet hallani, na meg néhány háziállatét a farmról. A helyiek "svájci szállónak" is nevezik a hotel Szépalmát. Szobái csendesek, kényelmesek - nem lehet belekötni. Wellness részlege kicsi, bár nem is így hirdetik magukat. Csapatépítő hétvégén jártam itt kollégáimmal. A gasztronónia csodálatosan beleépíti a környék javait az ételekbe (medvehagyma, gomba).

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
5 napos nyaralásra érkeztünk 3 gyerekkel a hotelbe, amit ménesbirtoknak titulálnak. Első dolgunk volt, hogy időpontot foglaljunk a gyerekeknek lovaglásra. Nem sikerült, mert csak óvodás gyereket lovagoltatnak. Megkérdeztük, hogy mi az oka, "nincs ló ami elbírná a 9 és 11 éves gyerekeinket? " de sajnos a tulajdonos így döntött és ez van! Csalódtunk!

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a hotel és az apartman is, a személyzet nagyon udvarias, mind az étteremben, mind a recepción, tisztaság van. 7 hónapos babával és egy nagy testű kutyussal voltunk családosan 3 napot/ 2 éjszakát augusztus végén. Rajtunk kívül nem is volt senki, az étteremben étlaptól választhattunk, nagyon finoman főznek és bőséges adagokat adtak.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló, elképesztően ízletes ételek, nagyszerű miliő és figyelmes, kedves kiszolgálás jellemzi a Hotel Szépalmát. A hotel elhelyezkedése számunkra kiváló volt, nem a legegyszerűbb odatalálni, viszont éppen ez adja a sajátos, mindentől megkülönböztető hangulatát a helynek. A természet közelsége, csendje, a programok sokasága felejthetetlenné tette nekünk az ott töltött időt.
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos elhelyezkedés, igazi meseország egy békés külön világ. Nagyon kedves segítőkész személyzet, családias hangulat . Külön kiemelném a kiváló ételeket, házias nagyon finom fogásokat fogyaszthattunk el . Nagyon jók voltak a csomagban kapott külön élmények , lovaskocsizás a birtokon szerencsénkre előtte nap meglehetős mennyiségű hó esett ,így még varázslatosabb volt az élmény.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 31.
Gyönyörű környezet, ahol nagyszerű kirándulásokat lehet kutyával csinálni. A szállás kutyabarát, a négylábúak is szívesen látott vendégek. A vacsorák és a reggelik bőségesek, változatosak és ízletesek voltak. A személyzet kedves és segítőkész. A szállás közvetlen környezetében is rengeteg érdekes látnivaló akad.

2087 hasznos szavazat
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Munkahelyi csapatépítés helyszíneként választották ki a szervezőink ezt a remek szállodát, amely a Bakonyban egy egykori urasági ménesbirtokon került kialakításra. Gyönyörű és nyugalmas a környék, távol a városi élet zajától, a stressztől, itt tényleg úgy érzi magát az ember, mintha egy másik világba, korba csöppenne.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csendes, mindentől távol, ideális a pihenésre, hosszú erdei túrák kiindulópontjaként. Udvarias fogadtatás, vendég szeretet, ízletes, változatos konyha, (mangalica, vadhúsból, szürke-marha). Az Étterem önállóan is igénybe vehető. Saját mangalica tenyészet, lovaglás, kocsikázás. Egy csodás Arborétum is van a parkban.

Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2019.09.01. - 2019.11.30.
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, kincskereső túra meglepetés ajándékokkal, bowlingpálya- és biliárdasztal használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019.12.20-ig
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 23.214,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bor bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával és bállal, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, gyereksarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.26-ig
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4-7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 13.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.08-ig
Érvényes: 2020.08.21-ig

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

Porva-SzépalmapusztaX