Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta

Akciós csomagok

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta - vélemények, kritkikák

Hotel Szépalma Porva-Szépalmapuszta vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Az éttermük kiváló, nagyon finom és bőséges ételválaszték volt. Csodás környezetben található a hotel. Ami annyira nem tetszett, hogy a kölcsönözhető kerékpárok állapota fék szempontjából nem a legtökéletesebbek.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Egy hetet töltöttem a családommal ezen a mesés helyen.
Tapasztalatunk röviden és tömören:
A hely nagyon hangulatos. (azok a séták és a lovak..)
A konyha REMEK!!!
Nagyon jókat lehetett aludni.
A családi lakosztály elég tágas 4 fő részére.
A gyerekek azóta is emlegetik és persze mi is.
Visszavágyunk!:-)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Szépalma egy igazi kis ékszerdoboz a Bakonyban:) A táj lenyűgöző, tökéletes helyszín egy aktív, élményekkel teli pihenéshez. Minden program jól meg volt szervezve a tartózkodásunk alatt. A wellness részleg egy picit lehetne komplexebb (jakuzzi, medence)- pusztán azért, hogy ha nagyon rossz idő(eső) van akkor is tudjon a vendég lazítani anélkül, hogy elhagyná a szállást.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Itt csak a csend hangjait lehet hallani, na meg néhány háziállatét a farmról. A helyiek "svájci szállónak" is nevezik a hotel Szépalmát. Szobái csendesek, kényelmesek - nem lehet belekötni. Wellness részlege kicsi, bár nem is így hirdetik magukat. Csapatépítő hétvégén jártam itt kollégáimmal. A gasztronónia csodálatosan beleépíti a környék javait az ételekbe (medvehagyma, gomba).

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
5 napos nyaralásra érkeztünk 3 gyerekkel a hotelbe, amit ménesbirtoknak titulálnak. Első dolgunk volt, hogy időpontot foglaljunk a gyerekeknek lovaglásra. Nem sikerült, mert csak óvodás gyereket lovagoltatnak. Megkérdeztük, hogy mi az oka, "nincs ló ami elbírná a 9 és 11 éves gyerekeinket? " de sajnos a tulajdonos így döntött és ez van! Csalódtunk!

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a hotel és az apartman is, a személyzet nagyon udvarias, mind az étteremben, mind a recepción, tisztaság van. 7 hónapos babával és egy nagy testű kutyussal voltunk családosan 3 napot/ 2 éjszakát augusztus végén. Rajtunk kívül nem is volt senki, az étteremben étlaptól választhattunk, nagyon finoman főznek és bőséges adagokat adtak.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló, elképesztően ízletes ételek, nagyszerű miliő és figyelmes, kedves kiszolgálás jellemzi a Hotel Szépalmát. A hotel elhelyezkedése számunkra kiváló volt, nem a legegyszerűbb odatalálni, viszont éppen ez adja a sajátos, mindentől megkülönböztető hangulatát a helynek. A természet közelsége, csendje, a programok sokasága felejthetetlenné tette nekünk az ott töltött időt.
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos elhelyezkedés, igazi meseország egy békés külön világ. Nagyon kedves segítőkész személyzet, családias hangulat . Külön kiemelném a kiváló ételeket, házias nagyon finom fogásokat fogyaszthattunk el . Nagyon jók voltak a csomagban kapott külön élmények , lovaskocsizás a birtokon szerencsénkre előtte nap meglehetős mennyiségű hó esett ,így még varázslatosabb volt az élmény.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 31.
Gyönyörű környezet, ahol nagyszerű kirándulásokat lehet kutyával csinálni. A szállás kutyabarát, a négylábúak is szívesen látott vendégek. A vacsorák és a reggelik bőségesek, változatosak és ízletesek voltak. A személyzet kedves és segítőkész. A szállás közvetlen környezetében is rengeteg érdekes látnivaló akad.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Munkahelyi csapatépítés helyszíneként választották ki a szervezőink ezt a remek szállodát, amely a Bakonyban egy egykori urasági ménesbirtokon került kialakításra. Gyönyörű és nyugalmas a környék, távol a városi élet zajától, a stressztől, itt tényleg úgy érzi magát az ember, mintha egy másik világba, korba csöppenne.

Érvényes: 2020.12.08-ig
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, bowling pálya és biliárd használattal
Érvényes: 2020.03.31-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 14.283 - 17.771,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.03-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2-3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egyszeri alkalommal forralt bor és mézeskalács kóstolóval, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 37.495,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.211 - 12.332,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 9.025,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.28-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.08-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 41.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szilveszteri műsorokkal, gálavacsorával és all inclusive italfogyasztással, szilveszteri bállal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2020.02.28-ig

Szállodák Porva-Szépalmapuszta környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
SunGarden Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)

Porva-SzépalmapusztaX