102-es

102-es adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2019.10.02

Kiváló 2015. június 20.a párjával járt itt
Gyors kiszolgálás,házias ìzek. Barátságos környezet. A chilipaprikás ételízesìtő nagyon bejött.
Csülök Bár válasza
Tisztelt Értékelő!
Köszönjük, hogy értékelte a vendéglőnket. Különösen örülünk annak, hogy ennyire meg volt elégedve az ételek ízével, minőségével és a munkatársaink oda figyelésével! Sajnos egyéb okokból 3 házzal el költözünk a Pellérdi út 31. számba. Ezen túl a fekete kutya csülök ház nem hozzánk tartozik!
2016. március 1., Krécsó Norbert, tulajdonos
Szörnyű 2015. október 26.a párjával járt itt
egy balatoni nap zárásaként,haza felé jövet megéheztünk. kívülről a hely barátságosnak tűnt. a pincér kedves volt,bár nem túl tájékozott. a rendelés felvétele sem volt túl gyors. az italra is sokat kellett várni. azt hiszem akkor kellett volna tovább állnunk,de már éhesek voltunk. én köretként zöld salátát kértem.
2019. október 2.barátokkal járt itt
Figyelmes volt a kiszolgálás, az ételek Íz és hőmérséklet tekintetében tökéletesek voltak. Egy kellemes, barátságos hely. Szívesen ajánlom másoknak is. Egy nagyobb társasággal voltunk ott,mindenkivel figyelmesek voltak a pincérek. Az adagok nagyok, nem tudtuk megenni, szívesen elcsomagolták. Ha arra járok legközelebb is szívesen meglátogatom az éttermet.
Felhasználó fényképei:
Budakert Vendéglő Budaörs -