Mustafa Gyros Siófok
8600 Siófok, Mártírok útja 9.

Mustafa Gyros Siófok a térképen

Wellness csomagok Siófok városában

Mustafa Gyros Siófok vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat esti vacsoránkat is a Mustafa Gyros étteremben fogyasztottuk el. Most is frissen készített, ízletes ételt szolgáltak fel éppúgy, mint napközben is mindenkor, amikor itt étkeztünk. Bőséges választék mindenből. A vacsora hangulatát emelte a zenés szolgáltatás. A kiszolgálás udvarias, gyors,figyelmes. Az ételek, italok árai jó arányban vannak a minőséggel, és a mennyiséggel is.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Ízletes és bőséges az étel. Gyors és szívélyes kiszolgálás. Az élőzene korona volt mindenre. Mintha Elvis énekelt volna élőben. Gyerekeseknek is szívesen ajánlom. Társaságoknak is kialakított asztalokkal készülnek, ha előre bejelentkezünk. (Persze ez nem főidényre vonatkozik. ) Családommal is szívesen térünk vissza, ha arra járunk! Tavasszal újra megyünk!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagy csalódás ért bennünket, mikor 1 év elteltével ismét betértünk kedvenc éttermünkbe. Közel 43%-s emelkedést tapasztaltunk a tavalyi árakhoz képest, ráadásul fizetéskor szembesültünk azzal a ténnyel, hogy kötelező szervírozási díjat ( 10% ) építettek be, amely az étel árán felül fizetendő, azaz akár elégedettek vagyunk a kiszolgálással, akár nem, ezt akkor is megfizettetik velünk!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Ahhoz képest, hogy itt sokan dicsérték az éttermet, nekünk csalódás volt. Lehet, hogy ez az utószezonnak köszönhető, de akkor sem volt jó érzés. A pizzák elázottak voltak és az aljuk égett, a gyros íze jó volt, de itt-ott nyers maradt a hús. A felszolgáló cseppet sem volt kedves, kifejezetten idegesnek tűnt, hogy dolgoznia kell.
Válasz az értékelésre - 2018. november 6.
Tiszzelt Vendég.
A Mustafa Étterem Okt.14én bezart,mikor volt nalunk?
Mustafa Gyros, tulajdonos

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Siófokra mentünk 4 napra kisgyermekkel és meglátogattuk a már hallomásból dícsért helyet. Tényleg nem is volt csalódás a hely de főleg az ételek nagyon jól voltak elkészítve. Pizza is jó volt de a gyros(XXL gyrost ajánlom ha tényleg éhes vagy) is - ami a fő profiljuk - finom volt. Ami kicsit érdekes és amit sajnos nem értek a mai napig, és nem csak itt, hogy miért számolnak fel szervíz díjat automatikusan?

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Nagyon jó étterem. Kiváó kiszolgállás és az árak nincsenek elszállva ehhez képest az ételek tényleg nem csak finomak hanem mennyiségileg is megfelelő volt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Családdal látogatunk el a Mustafához mi is ajánlásra választottuk ,nem csalódtunk , jót kaptunk jó áron megfelelő mennyiséget . Nagyon tetszett hosszú szívószállal a limonádé kostólgatása , iszogatása , látványos,rájöttem nem szabad hajlítani csak gyengén . . . 8 ember étkezett asztalunknál, de mindenki elégedetten távozott . Ha Siófokon járunk ismét betérünk .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kemencés gyrost vásároltunk a Mustafánál, a pultnál. A hosszú, kígyózó sor arra engedett következtetni, hogy a hely népszerű, s valóban finom ebédre számíthatunk. A kiszolgálás gyors volt ugyan, de a minőség rovására ment. A gyros hús fele nyers volt. Az étel nyomokban tartalmazott salátát. Egyedül a pitával nem volt probléma.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kipróbáltunk néhány helyet Siófokon és Tihanyban is, illetve volt egy csomó ahonnan már az árak láttán kifordultunk. Sajnos csak az utolsó pár napban vettük rá magunkat hogy megkóstoljunk egy-két fogást a Mustafában és nagyon elégedettek voltunk mind a mennyiséggel, mind a minőséggel és az árakkal is. Ott jól lakik egy nagyobb étvágyú ember is.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Nagyon jó hely, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Nagy a forgalom, de ezt nem csodálom. Mindenkinek szívből ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.900 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.03. - 2021.09.27.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.28. - 2021.04.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 41.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2021.07.01.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.133,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.10.31.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.01.03.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.12.22.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.27. - 2021.09.27.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.10.30.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.27.
CE Plaza Hotel
2-3 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, táncos, zenés esttel, Kökény Attila fellépésével, családbarát szolgáltatásokkal
2020.10.22. - 2020.10.25.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 30.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Wellamarin Siófok
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)