Mustafa Gyros Siófok
8600 Siófok, Mártírok útja 9.

Mustafa Gyros Siófok a térképen

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Mustafa Gyros Siófok vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Ízletes és bőséges az étel. Gyors és szívélyes kiszolgálás. Az élőzene korona volt mindenre. Mintha Elvis énekelt volna élőben. Gyerekeseknek is szívesen ajánlom. Társaságoknak is kialakított asztalokkal készülnek, ha előre bejelentkezünk. (Persze ez nem főidényre vonatkozik. ) Családommal is szívesen térünk vissza, ha arra járunk! Tavasszal újra megyünk!

LAUS TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagy csalódás ért bennünket, mikor 1 év elteltével ismét betértünk kedvenc éttermünkbe. Közel 43%-s emelkedést tapasztaltunk a tavalyi árakhoz képest, ráadásul fizetéskor szembesültünk azzal a ténnyel, hogy kötelező szervírozási díjat ( 10% ) építettek be, amely az étel árán felül fizetendő, azaz akár elégedettek vagyunk a kiszolgálással, akár nem, ezt akkor is megfizettetik velünk!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Ahhoz képest, hogy itt sokan dicsérték az éttermet, nekünk csalódás volt. Lehet, hogy ez az utószezonnak köszönhető, de akkor sem volt jó érzés. A pizzák elázottak voltak és az aljuk égett, a gyros íze jó volt, de itt-ott nyers maradt a hús. A felszolgáló cseppet sem volt kedves, kifejezetten idegesnek tűnt, hogy dolgoznia kell.
Válasz az értékelésre - 2018. november 6.
Tiszzelt Vendég.
A Mustafa Étterem Okt.14én bezart,mikor volt nalunk?
Mustafa Gyros, tulajdonos

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Siófokra mentünk 4 napra kisgyermekkel és meglátogattuk a már hallomásból dícsért helyet. Tényleg nem is volt csalódás a hely de főleg az ételek nagyon jól voltak elkészítve. Pizza is jó volt de a gyros(XXL gyrost ajánlom ha tényleg éhes vagy) is - ami a fő profiljuk - finom volt. Ami kicsit érdekes és amit sajnos nem értek a mai napig, és nem csak itt, hogy miért számolnak fel szervíz díjat automatikusan?

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Nagyon jó étterem. Kiváó kiszolgállás és az árak nincsenek elszállva ehhez képest az ételek tényleg nem csak finomak hanem mennyiségileg is megfelelő volt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Családdal látogatunk el a Mustafához mi is ajánlásra választottuk ,nem csalódtunk , jót kaptunk jó áron megfelelő mennyiséget . Nagyon tetszett hosszú szívószállal a limonádé kostólgatása , iszogatása , látványos,rájöttem nem szabad hajlítani csak gyengén . . . 8 ember étkezett asztalunknál, de mindenki elégedetten távozott . Ha Siófokon járunk ismét betérünk .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Kemencés gyrost vásároltunk a Mustafánál, a pultnál. A hosszú, kígyózó sor arra engedett következtetni, hogy a hely népszerű, s valóban finom ebédre számíthatunk. A kiszolgálás gyors volt ugyan, de a minőség rovására ment. A gyros hús fele nyers volt. Az étel nyomokban tartalmazott salátát. Egyedül a pitával nem volt probléma.

LAUS TOP szállásértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kipróbáltunk néhány helyet Siófokon és Tihanyban is, illetve volt egy csomó ahonnan már az árak láttán kifordultunk. Sajnos csak az utolsó pár napban vettük rá magunkat hogy megkóstoljunk egy-két fogást a Mustafában és nagyon elégedettek voltunk mind a mennyiséggel, mind a minőséggel és az árakkal is. Ott jól lakik egy nagyobb étvágyú ember is.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Nagyon jó hely, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Nagy a forgalom, de ezt nem csodálom. Mindenkinek szívből ajánlom.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Az Aranyparton való sétálgatáskor tévedtünk be ide párommal,és szerencsére jól döntöttünk. Gyrost rendeltünk. A mérete és íze tökéletesen megfelelt mindkettőnknek. A rendelés felvétele és a kiszolgálás is gördülékenyen és gyorsan ment. Nem utolsó sorban a fizetéssel sem volt semmilyen probléma, árban abszolút reális. Másoknak is nyugodt szívvel ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2018. február 20.
Köszönjük szépen.
Mustafa Gyros, tulajdonos

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.21. - 2020.04.30.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2020.12.31.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.13. - 2020.03.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/ család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, hintózással, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.22.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.12.02.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, erdőismereti túrákkal, bowlingpálya használattal. kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2020.01.13. - 2020.05.22.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 43.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2020.12.21.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2020.06.18.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.396 - 40.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.01.02.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Siófok
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

Mustafa Gyros SiófokX