Mustafa Gyros Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mustafa Gyros Siófok vélemények

2024. március 14.gyerekekkel járt itt
Siófok legnépszerűbb éttermének tűnik a Mustafa, amely egy török gírosz/kebab étterem. Nagy kiülős terasszal rendelkeznek, amely ottjártunkkor tele volt, pedig még el sem kezdődött a nyaralószezon. Sorban álltak az emberek, felszabaduló asztalra várva, de a pincér hölgy jelezte, hogy aki esetleg asztalhoz jut, az se reménykedjen gyors ételhez jutásban, mert nagyon leterhelt a konyha.
Mustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Külső képMustafa Gyros Siófok - Külső képMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étlap/itallap
2024. január 4.a párjával járt itt
Szilveszter délután is tele volt az étterem. A kiszolgálás gyors, az árak balatoniak, az adag talán egy kicsit karcsú, épp annyira, hogy még ne reklamáljunk.
De legalább minden friss volt. :)
Kiváló 2022. augusztus 18.családjával járt itt
Ahhoz képest hogy Siófokon található, kb 2 percre a Petőfi sétánytól, nem drága. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. Az adagok nagyok, jól lehet lakni velük. Vegetáriánusként is volt lehetőségem váltogatni a lehetőségek közül.
Az étterem hatalmas területen fekszik, mégis gyors a kiszolgálás. A személyzet kedves.
Mustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/ital
Kiváló 2022. augusztus 13.a párjával járt itt
Siófok szívében egy nagyon szuper étterem. Finom ételek, kedves kiszolgálás!Aki arra jár, ne hagyja ki!
Gyenge 2022. június 1.családjával járt itt
4-en mentünk,3 rendelést vettek föl,abból 2 hoztak ki...
3 perc alatt 3 "pincér" jött hogy felveszi a rendelést úgy hogy még étlapot sem kaptunk.
A rendelt pizzk is felejthetők voltak.
Kár,pedig jó hely lehetne.
Kiváló 2022. május 28., csoporttal járt itt
Alapvetően fenntartással kezelem azokat a helyeket ahol Gyrost és Pizzát egy helyen lehet kapni mert utóbbi minősége nem mindig maradéktalan. Betértünk hát ide a menyasszonyommal és még 2 jóbarátunkkal. Árak tekintetében meglepően baráti. Szalámis pizzát kértem ami 1750 magyar forintba került vagyis balatoni sőt még országos szinten is átlag alatti baráti ár.
Kiváló 2020. szeptember 17.barátokkal járt itt
Szombat esti vacsoránkat is a Mustafa Gyros étteremben fogyasztottuk el. Most is frissen készített, ízletes ételt szolgáltak fel éppúgy, mint napközben is mindenkor, amikor itt étkeztünk. Bőséges választék mindenből. A vacsora hangulatát emelte a zenés szolgáltatás. A kiszolgálás udvarias, gyors,figyelmes.
Mustafa Gyros Siófok - BelsőMustafa Gyros Siófok - BelsőMustafa Gyros Siófok - Étel/ital
Kiváló 2020. január 12.családjával járt itt
Ízletes és bőséges az étel. Gyors és szívélyes kiszolgálás. Az élőzene korona volt mindenre. Mintha Elvis énekelt volna élőben. Gyerekeseknek is szívesen ajánlom.
Társaságoknak is kialakított asztalokkal készülnek, ha előre bejelentkezünk. (Persze ez nem főidényre vonatkozik. ) Családommal is szívesen térünk vissza, ha arra járunk!
Tavasszal újra megyünk!
Mustafa Gyros Siófok - Étel/ital
Átlagos 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagy csalódás ért bennünket, mikor 1 év elteltével ismét betértünk kedvenc éttermünkbe. Közel 43%-s emelkedést tapasztaltunk a tavalyi árakhoz képest, ráadásul fizetéskor szembesültünk azzal a ténnyel, hogy kötelező szervírozási díjat ( 10% ) építettek be, amely az étel árán felül fizetendő, azaz akár elégedettek vagyunk a kiszolgálással, akár nem, ezt akkor is megfizettetik velünk!
Átlagos 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Ahhoz képest, hogy itt sokan dicsérték az éttermet, nekünk csalódás volt. Lehet, hogy ez az utószezonnak köszönhető, de akkor sem volt jó érzés. A pizzák elázottak voltak és az aljuk égett, a gyros íze jó volt, de itt-ott nyers maradt a hús. A felszolgáló cseppet sem volt kedves, kifejezetten idegesnek tűnt, hogy dolgoznia kell.
Mustafa Gyros válasza
Tiszzelt Vendég.
A Mustafa Étterem Okt.14én bezart,mikor volt nalunk?
2018. november 6., Mustafa Gyros, tulajdonos